Англійська мова 2 клас уроки для школярів

Англійська мова 2 клас уроки для школярів

Англійська мова 2 клас уроки для дітей

Англійська мова 2 клас уроки це уроки призначені спеціально для другого класу, школярам які хочуть швидко і якісно навчитись розмовляти англійською мовою без проблем та показати чого вони варті своїм однокласникам. Ці уроки також допоможуть значно збільшити словниковий запас та навчитись правильно вимовляти слова англійською мовою.

В уроках ви можете знайти як вивчити алфавіт, так як він дуже потрібен на початку вивчення мови, так як буде не дуже зрозуміло дитині як читати те чи інше слово. Це перше що необхідно зробити!

Потім йдуть цифри. Це теж важливий етап, так як без рахування нікуди. Вожко буде розуміти якісь числа та дати, що суттєво погіршить запам’ятовування у дитини нових речень. Використовуйте даний урок щотижня, щоб дитина не забула все через місяць.

Кольори також потрібні для нормального сприйняття мови. Тут головне вивчити базові кольори, їх достатньо, не слід влазити в дебрі нюансів. Слід вивчати самі головні речі.

Якщо вам не сподобалась підбірка Англійська мова 2 клас уроки, то можу порекомендувати ще деякі джерела для вивчення мови. Це є два сайти, які я особисто тестував та здобув непогані базові знання, хоча можна на них здобувати і знання вищого рівня ніж просто базові.

  1. duolingo.com. Цей сайт на мою думку є кращим для вивчення базових навичок мови. На ньому є поступові рівні в яких тринуєш слова та речення, чуєш їх, пишеш їх, вимовляєш. Це просто шикарний інструмент для вивчення англійської мови для дітей 2 класу та вище. Уроки доступні українською мовою, що не може не радувати.
  1. lingualeo.com. Дуже широко функціональний сайт правда російською мовою, але має рівні, вони під час навчання прокачуються, тобто ростуть. Цікавий алгоритм визначання слів які ти знаєш чи не знаєш. Є особистий словник де показано скільки ти вивчив слів, або який прогрес того чи іншого слова для повного його вивчння.

Ці два сервіси справді варті уваги, але якщо вам не цікаво, тоді продовжуйте вивчати елементарні речі англійської мови у нас на сайті з відео: “Англійська мова 2 клас уроки” для дітей 2 класу.


Оберіть урок

4588

Також рекомендуємо:

У 1 класі на уроках англійської мови першокласники вивчають англійський алфавіт, вчаться вимовляти звуки, якими позначаються літери.
Англійська в сучасному світі - засіб спілкування з людьми різних національностей.