Англійська мова відео уроки для дітей

Англійська мова відео уроки для дітей

Вашій увазі пропонується відео урок «Англійська мова для дітей 3-5 років». У ході уроку відомий педагог Ірина Алібекова продемонструє вам кілька варіантів освітніх ігор, завдяки яким ваша дитина зможе освоїти ази англійської мови без особливих зусиль.

Кожен батько хоче, щоб його дитина була освіченою і володіла кількома іноземними мовами. Тому з раннього віку варто починати навчання, враховуючи те, що у віці 3-5 років це набагато простіше, ніж у більш старшому віці. Звичайно, для якісного навчання необхідно продумати кожне заняття і зробити його максимально цікавим і невимушеним. Саме тому автор даного відео покаже кілька варіантів занять саме в ігровій формі. І ви з першого дня зможете побачити прогрес у навчанні.

Уроки англійської мови для дітей

Займатися з дітьми в цьому віці досить складно, адже всього кілька невірних дій зможуть відбити у дитини бажання вчитися на тривалий час. Тому варто уважно прислухатися і в точності повторювати всі рекомендації Ірини Алібекової. Однак не потрібно боятися навчати, оскільки цей вік вважається ідеальним для вивчення другої мови, після рідної. Дитина не повинна усвідомлено вчити мову, все повинно виглядати як гра і не бути тягарем дитині. А як показує практика, то у дітей старшого віку, які вивчали іноземні мови в ранньому, набагато краще вимова і відчуття мови. Тим більше що з віком здатність до вивчення мов дуже сильно падає.

Навчання дітей англійської мови

Отже, якщо ви вирішили всерйоз займатися зі своєю дитиною вивченням іноземних мов, не варто звертатися до репетиторів, які досить дорого беруть за свої послуги і, як показує практика, малоефективні через те, що дитина просто їм не довіряє. Набагато краще уважно вивчити рекомендації автора відео і самостійно в домашніх умовах займатися зі своїм малюком. До речі, відео урок «Англійська мова для дітей 3-5 років» доступний для перегляду в будь-який час на нашому освітньому сайті. Приємного вам перегляду та легкого навчання!


1712

Також рекомендуємо:

Цифрова якість звуку. Відеокурс озвучений професійними дикторами. Особливу увагу приділяється вимові і розвитку розмовних навичок.
Завдяки нашій ефективній системі вивчення англійської мови, ви зможете почати вимовляти слова і короткі речення практично моментально