Бісероплетіння дерева бонсай відео схема

Бісероплетіння дерева бонсай відео схема

Бонсай - невеликі дерева, вирощені спеціальним чином в невисокому контейнері. Слід зазначити, що не кожне маленьке деревце можна віднести до бонсаїв. Адже це не просто карликове дерево, а ціла особлива культура виведення, твір мистецтва, особлива філософія, в основі якої лежать закони самої природи. І до дерев з бісеру це також має відношення. Як відомо, сам напрямок бонсай прийшов зі Сходу, а саме - з Китаю, а найбільший розвиток отримав у Японії.

На сьогоднішній день мистецтво створення карликових дерев є частиною культурної спадщини та традицій Японії. Бонсай люблять і захоплюються ним в усьому світі, але далеко не всі знають їх істинне знання і знайомі з філософією таких дерев з точки зору езотерики. З точки зору даосизму - східного вчення, бонсай є символом життя. Згідно даоської легенди, ідея створення перших карликових дерев бере свій початок з бажання одного з китайських імператорів отримати копію своєї імперії в мініатюрі. Імператор бажав мати можливість бачити кожен день свої володіння і милуватися їх красою. Саме для цієї мети і були вирощені перші мініатюрні дерева. Також слід зазначити, що згідно з вченням дао, маніпуляції з рослиною здатні повернути позитивну енергію на користь людини.

Ви можете створити своє незвичайне деревце-бонсай з бісеру своїми руками. Адже головне - це бажання, а навчитися цьому мистецтву дійсно можна. Варто відзначити, що дерево з бісеру, яке Ви «вирощуєте» самі, буде повною мірою відповідати східній філософії довголіття, адже в нього ви будете вкладати і свою позитивну енергетику, емоції і частинку душі.


270

Також рекомендуємо:

Відео навчання, в якому показано, як правильно робити гіацинт з бісеру.
Плетіння джгутів за допомогою в'язання гачком. Різні способи виготовлення джгутів з бісеру.