Бісероплетіння: як зробити сережки з бісеру відео урок

Бісероплетіння: як зробити сережки з бісеру відео урок

Плетіння прикрас із бісеру не обмежується тільки браслетом, кольє та брошкою. Красивим доповненням до комплекту прикрас будуть сережки із бісеру.
Створюючи сережки із бісеру, не забувайте звернути увагу на наступні моменти:

  1. Перша і головна умова створення сережок полягає в тому, що вони не повинні бути надмірно важкими. Не додавайте до сережок із бісеру дуже важкі намистини (скляні, або повністю заповнені всередині пластикові), або каміння чи великі металеві деталі. Обов’язково перевіряйте важкість виробу в процесі його виготовлення і пам’ятайте, що якщо сережки зараз здаються Вам тільки трошки важкими, після кількох годин носіння їх на вухах, вони здаватимуться надзвичайно важкими. Часто носити такі прикраси Ви точно не зможете, тому подумайте, чи варте це старань, можливо, варто спробувати якось упростити прикрасу.
  2. Використовуйте переважно срібні швензи, це допоможе уникнути проблем із вухами в майбутньому. Не забувайте, що чим важча сережка, тим більша ймовірність того, що при носінні в дірочці вуха будуть утворюватися маленькі ранки. У кожного індивідуальна переносимість різних металів, але використовувати швензи із простого металу для важких сережок категорично не можна.
  3. Для найбільшої зручності носіння оберіть защіпку, яка буде найбільше підходити саме для Вас. Чимало людей скаржаться на те, що їм не підходять англійські защіпки, інші ж постійно гублять сережки-цвяшки. Підберіть найкращу защіпку і завжди використовуйте її для сережок, це допоможе уникнути різних неприємних ситуацій.

Нижче ми представляємо підбірку відео із майстер класами з виготовлення сережок із бісеру, серед яких Ви знайдете обплетення намистинки бісером, сережки з бісеру в формі сердечка, ажурні сережки та дитячі сережки із бісеру.


439

Також рекомендуємо:

Хіба може бути краща розвага для дівчинки, ніж створення чогось красивого?