Циліндри фараонів. Остання таємниця - документальний фільм

Циліндри фараонів. Остання таємниця - документальний фільм

Залізний танк, вертоліт і величезна електрична лампа - це не звичайні малюнки сучасної дитини. Це речі, зображені стародавніми єгиптянами на стінах своїх пірамід. Загадковий народ черпав свої знання з джерел, недоступних нинішнім людям. Адже магічні артефакти в руках фараонів згадуються в стародавніх папірусах не інакше як засіб зв'язку з богами. Чи не в цих чарівних предметах зосереджені всі секрети знань Стародавнього Єгипту? Разом з кандидатом наук Володимиром Ковтуном, який узявся розгадати таємницю єгипетських циліндрів, ви почуєте багато нових вражаючих історичних фактів про далекі цивілізації і дізнаєтеся, що ж насправді стискають в долонях мовчазні статуї фараонів.


175

Також рекомендуємо:

Брати Вієйра - Джим і Білл, колись виявивши в лісі дивні кам'яні споруди, припустили, що в Північній Америці жили людиноподібні гіганти - інша раса і найдавніша цивілізація.
Зниклі столиці фараонів, поховані під пісками міста, таємниці минулих цивілізацій - лише незначна частина захоплюючої експедиції в глибини історії.