Документальний фільм про НЛО

Документальний фільм про НЛО

Вдивляючись у нічне зоряне небо, наповнене мільярдами зірок, хоча б раз у нас виникала думка, а чи є насправді там життя, на відстані, яка навіть не підлягає осмисленню. На сьогодні, великі сили вчених були кинуті на знаходження придатних для життя середовищ існування. За допомогою надскладних комп’ютерних технологій і потужних телескопів дослідники день за днем вдивляються у зоряне небо, намагаючись знайти відповідь на це питання. Навіть відправляли сигнали у відкритий космос, де були зашифровані дані про все людство, його історію і людину в цілому. Вченні до нині вважають, що все таки знайдуть життя поза межами нашої планети і цей день не за горами.
Ця картина покликана розглянути усі можливі варіанти розвитку життя у космосі, спираючись на відомі нам данні. Згідно теорії вірогідності позаземне життя все таки існує, адже у відомому нам Всесвіті налічується більше 150 мільярдів галактик, у яких може знаходитись близько 50 мільярдів подібних нашій сонячних систем. Логічно було б припустити, що хоча б на одній з них існує розумне життя. Вченні, як ніхто переконані в цьому і стверджують, що наш контакт з неземними цивілізаціями лише питання часу і з розвитком космічних технологій ми зможемо відкрити абсолютно нову сторінку в історії нашої планети.


207

Також рекомендуємо:

Єгипет завжди вабив допитливих дослідників своїми таємницями. У представленому документальному циклі розказано, як різні археологи займалися пошуками слідів незвіданої цивілізації на території цієї країни.