Документальний фільм зброя майбутнього

Документальний фільм про зброю онлайн

Розвиток зброї в цілому зіграло вирішальну роль в історії усього населення нашої планети. Цей винахід схвалювали та засуджували багато поколінь і протягом усього часу зброя служила як негідникам так і справжнім героям свого часу. Краще розуміти розвиток зброї і її властивості значить краще розуміти і усю історію в цілому. Еволюція новітньої зброї тільки розпочинається, вона крокує разом з найновішими технологіями. Але найголовніше питання: чи зможе вона зробити наш світ більш безпечнішим чи набагато загрозливішим ніж раніше? Саме ця картина, де будуть описані види найновішої зброї, покликана відповісти на ці питання.
Більшість вчених сходяться на думці, що зброя у недалекому майбутньому буде сильно відрізнятись від нинішніх зразків. Завдяки комп’ютерним технологіям вогнепальна зброя та кулі до неї матимуть свій «мозок», що дозволить натискати на курок лише своєму безпосередньому власнику. Це в свою чергу зробить революцію у виготовленні і користуванні зброєю, так як унеможливить її використання сторонніми особами. До того ж зброя сама буде брати участь у вирішенні питання, чи варто застосовувати її ц тій чи іншій ситуації. На даний момент більшість виробників та вчених зосереджують свої сили на тому, щоб зробити її більш безпечною та недоступною до для злочинців. До чого це призведе покаже час і перегляд даної картини.


305

Також рекомендуємо:

23 вересня 1943 Гітлер висловлював співчуття з приводу загибелі Вільгельма Кубе, гауляйтера Білорусії. Це був другий і останній випадок оголошення жалоби в історії Третього рейху.