Древні прибульці - документальний фільм

Древні прибульці - документальний фільм онлайн

Існує багато теорій про розвиток людини і технологій нашого світу. Чи можливо, що стрибок стався після відвідування позаземними істотами нашої планети? Або ж неймовірна теорія навіяна фантастами двадцять першого століття? Теорія «Стародавніх прибульців» Еріха фон Деникена з бестселера "Колісниця богів" сколихнула розум людей, а багатьох скептиків змусила засумніватися в своїй правоті. Запропонована в 1968 році, вона змусила багатьох замислитися про прогрес людства. Багато неспростовних фактів можна розшукати на нашій планеті, які доводять перебування тут вищої цивілізації. Стародавні малюнки печерних людей зображують дивних «гостей», злітно-посадкові смуги Перу, індійські тексти, що описують «машини богів» - це одні з небагатьох доказів перебування «гостей з інших галактик» на Землі.


298

Також рекомендуємо:

Люди, які створили цей фільм, не просто задаються питаннями - вони задають їх вченим і філософам, астрологам і мислителям, дослідникам і незвичайним людям.
Життя - загадка, незрозуміла таємниця. Здається, ми все про нього знаємо, але найголовнішим знанням про нього так і не володіємо.