Фігура після пологів — основні помилки

Фігура після пологів — як правильно відновити без помилок

Переважна більшість жінок бояться зіпсувати фігуру під час вагітності. Багато хто так і не може скинути набрані кілограми, або позбутися животика. Саме тому інколи жінки починають посилено займатися спортом майже одразу ж після народження дитини і роблять одразу ж кілька дуже серйозних помилок, які не тільки не допоможуть відновити красу тіла, але й можуть дуже сильно нашкодити.

Ось три найбільш серйозні із них

Носіння бандажу після пологів

Багатьом жінкам під час вагітності лікарі радять носити спеціальний бандаж, який допомагає м’язам живота втримувати плід. Бажаючи стягнути живіт після пологів, жінки продовжують його носити і тоді, коли вагітність вже закінчилася. Робити це категорично не можна в перші ж тижні після вагітності!

Після пологів матка жінки починає скорочуватися, щоб повернутися у свою звичну форму. При цьому як мінімум 40 днів робити що-небудь для того, щоб пришвидшити цей процес, не можна. Єдине, що дуже добре допомагає скорочуватися матці — це грудне вигодовування. Це створений природою дуже розумний механізм, роботу якого не варто порушувати.

Неправильне на несвоєчасне виконання дихальних вправ

Дихальні вправи із втягуванням живота справді здатні допомогти повернути живіт до тієї форми, яка була до вагітності. Але робити їх потрібно не раніше встановленого лікарями часу!

В інтернеті можна знайти дуже багато суперечливої інформації стосовно того, коли можна починати займатися спортом та дихальними вправами для відновлення фізичної форми після пологів, а все тому, що в кожної жінки цей час індивідуальний, чиєсь тіло відновлюється швидше, а комусь потрібен відпочинок трішки довший час. Визначити, коли можна займатися дихальними вправами, допоможе вам тільки лікар та ваше розуміння власного тіла, а не чужі поради, нехай навіть і засновані на досвіді.

Качання пресу одразу ж після пологів

Мало що може нашкодити фігурі жінки щойно після пологів так само сильно як качання пресу. Мало того, нашкодити можна не лише фігурі, але й здоров’ю.

Чому качання пресу після пологів неефективне? Тому, що м’язи живота жінки знаходяться поки не в своєму звичному положенні і якщо почати їх в цей час зміцнювати, вони в ньому закріпляться. Дочекайтеся, поки матка та м’язи повернуться до свого природного стану і тільки тоді починайте працювати над фігурою. Тільки так заняття будуть ефективними і не зашкодять вашому здоров’ю.


121

Також рекомендуємо:

Як стати майстром в скелелазінні? Дана підбірка відео уроків допоможе в цьому.