Граматика англійської мови уроки онлайн

Граматика англійської мови відео навчання онлайн

Граматика англійської мови вважається однією із найбільш простих в світі. Можливо, серед інших причин, в популярності цієї мови важливу роль відіграло і те, що її дуже просто вивичити. Якщо ви подужаєте вимову в англійській мові та навчитеся правильно читати слова, які часто пишуться зовсім не так, як говоряться, із граматикою у вас точно не буде ніяких проблем.

Англійська граматика набагато простіша за українську. Особливо просто, якщо вам потрібна розмовна англійська мова. Це в українській мові слова можна переставляти у довільному порядку і від цього не зміниться суть, скоріш за все, це не будуть вважати помилкою. У всякому разі, співрозмовник вас точно зрозуміє. В англійській граматиці все трохи інакше. Головне, що вам потрібно знати, перш ніж вивчати граматику англійської мови, це:

  1. В граматиці англійської мови є дуже чіткий порядок слів, якого необхідно дотримуватися. Наприклад, на відміну від української мови, в англійській в реченні завжди повинні бути присутні підмет і присудок, при чому підмет обов’язково повинен стояти на першому місці. У випадку, якщо ви не дотримаєтесь порядку слів у реченні, іноземець вас може просто не зрозуміти, крім того, це буде вважатись дуже грубою помилкою.
  2. Для того, щоб опанувати англійську мову на хорошому розмовному рівні, достатньо знати всього лише кілька часів — найпростіші з них. Якщо ви не збираєтесь писати художні, чи академічні тексти, вам, скоріш за все, НІКОЛИ не знадобляться деякі часи. Навіть у діловій переписці ви легко обійдетесь без них.

Загалом, англійська мова дасться вам дуже просто, це я вам гарантую. Потрібно просто якомога більше практикуватися і не боятись робити помилки. А для вивчення граматики англійської мови пропонуємо вам чудове відео, в якому все детально пояснено і, впевнені, після перегляду цих відео уроків вам одразу ж стане все зрозуміло.


282

Також рекомендуємо:

Відео допоможуть дітям отримати базу для подальшого вивчення мови.