Йога з Кариною Харчинською – відео навчання

Йога з Кариною Харчинською – відео навчання

У наш надактивний час, коли йога стає все більш відомою і популярною формою здорового та активного способу життя, доводячи свої переваги для людини, багатьом людям все ще дуже важко розпрощатися зі солодкими диванними мареннями про духовному і фізичному досконало. І якщо ви все ж вирішили всерйоз зайнятися своїм здоров’ям – починайте займатися йогою. Це єдиний і вірний шлях привести себе в норму, як фізично, так і духовно.

Зверніть увагу на людей, що займаються йогою. Вони здорові, у них висока працездатність, чудово виглядають. Якщо ви будете регулярно займатися йогою, досягнете прекрасних результатів. Перш за все, позбудетеся від зайвих кілограмів, шкідливих звичок, відрегулюєте роботу серцево-судинної та дихальної системи, позбудетеся від болю в спині та суглобах і просто поліпшите собі настрій.

Важливо для людей з підвищеним тиском – воно знижується, досягнете гнучкості і стрункості тіла, що дозволить керувати своїм тілом. Ще один плюс в занятті йогою – не потрібно ніяке обладнання, а тільки килимок і зручний спортивний одяг. Навіть взуття не потрібна, йогою займаються босоніж. Заняття йогою корисні абсолютно всім, незалежно від віку, статі, фізичного стану.

І ще, що дуже важливо для жінок, йогою можна займатися скрізь, де вам зручно.
Якщо ви вирішили займатися йогою самостійно, прислухайтеся до деяких корисним радам: перш за все, навчитеся стояти, правильно розміщуючи центр ваги вашого тіла. Не вміючи цього робити, при виконанні складних вправ ви можете завдати собі шкоди.

Перш ніж приступити до виконання вправ, переконайтеся в тому, що ви зробили правильний вибір. Йога – це далеко не гімнастика, вона вимагає до себе розумного рішення.
Ознайомитися з відео навчанням «Йога з Кариною Харчинською» ви, як завжди, можете на нашому сайті.


Оберіть урок

1010

Також рекомендуємо: