Конкурси на день народження 10 років

Конкурси на день народження 10 років

У віці десяти років дітям бажано займатись більше рухливими іграми та якомога більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі. Виходячи з цієї логіки найкращим виходом під час планування майбутнього свята до дня народження, а за сумісництвом і першого ювілею буде включення рухливих та корисних конкурсів і ігор. Нижче приведено декілька варіантів забавок, що дозволять максимально корисно і приємно відсвяткувати захід.

Одна із ігор це «Ювілейна стрічка». Для цього конкурсу варто підготувати стрічку в якій буде написано цифри від 1 до 10. Але зіставлена вона має бути таким чином, аби цифра 10 знаходилась по середині. Дітям надають цю стрічку і висувають умову, що той хто першим скрутить її у сувій отримає перемогу і приз. Дається сигнал і діти мають почати змагатись.

Ще однією популярною грою для цього свята може бути «Збирання їжака». В цій грі діти мають розділитись на дві команди кожній з яких надається десять яблук та десять міцних зубочисток. Діти шикуються для забігу на коротку дистанцію в кінці котрої очікує підвішений шматочок пінопласту. Дається команда «Старт» і діти бігають навипередки заради того, аби наколоти якомога більше яблук на шмат матерії за допомогою зубочисток. Перемагає та команда, яка швидше виконає поставлене педе ними завдання.

А гра по створенню подарунку є однією з тих, котрі допоможуть максимально проявити мистецький талант серед дитячої аудиторії. Суть гри полягає в тому, що всім учасникам видаються шматочки пластиліну. З цього самого моменту діти мають навипередки зліпити різні фігурки з пластиліну котрі слугуватимуть подарунком для іменинника. Однак в цій грі буде не один, а відразу два переможці. Адже перший отримає подарунок за швидко виконану роботу, а другий за найгарнішу.

Інакше для дітей ймовірно може здатись наступна гра. Для всіх учасників надається набір фотографій. На цих зображеннях знаходяться різноманітні діти. В основному це діти від одного до двох рочків. Але головною метою цих фотокарток є пошук на них іменинника.

Останнім можна розглянути конкурс по створенню банеру. Всім учасникам надається набір літер з яких вони мають якомога швидше зібрати фразу «З днем народження». Зазвичай під час цієї забавки діти також отримують прищепки завдяки яким вони і складають на мотузці потрібне слово.

Таким чином для іменинника та його гостей відкривається чудова можливість розважитись. А після святкування ще довго ділитись із друзями враженнями від конкурсів, що були під час святкування.


324

Також рекомендуємо:

Ідеї цікавих конкурсів та веселих ігор для дитячого дня народження.
Як зробити день народження для дитини незабутнім? Конкурси до дня народження.