Конкурси на день народження 11 років

Цікаві конкурси на день народження 11 років

Коли дитині виконується 11 років зазвичай батьки влаштовують для неї свято. Так вже всі звикли, що на подібну дату в більшості випадків готують дещо масштабне. Однак не зайвим буде приділяти увагу і подальшим святковим датам. Як от наприклад наступні іменини. Конкурси на день народження, коли дитині виконується 11 років мають в чомусь подобу до першого ювілею. Вони також мають зберігати активний характер та рухливість. При цьому діти вже можуть виконувати більш складні завдання.

Перед тим як діти зможуть розпочати грати і брати участь в конкурсах їм треба познайомитись. Але не можна сказати, що кожен з них зможе нормально і що головне повноцінно соціалізуватись в колективі де всі ще надто погано одне одного знають. З цією ціллю варто розпочати наступну гру. Діти сідають в коло. Кожному на лоба приліплюється папірець. Перед цим діти також отримають власне самі папірці на котрих вони мають записати або вигадані прізвища, або наприклад назви тварин. В цілому після того як потрібні прізвиська вже написані – кожен з учасників має передати своєму сусіду папірець з написаним прізвиськом. Таким чином після того як всі учасники наліплять їх собі на лоба кожен окремо не буде знати того, що написано в нього на обличчі. А завдання інших учасників гри полягатиме в тому, аби підказувати про зміст написаного. В кінці кінців завдяки такій грі присутні зможуть познайомитись одне з одним, аби потім нормально спілкуватись між собою.

Добрим заняттям стане також і стара добра гра в «Зіпсований телефон». Її суть полягає в тому аби хтось один сказав слово, а всі інші шепочучи передавали його далі. Таким от чином поки воно не дійде до останнього гравця. Вже в кінці ланцюжка гравець має вигукнути гучно те що він почув. Після цього перший гравець навпаки мусить сказати те що було в самому початку. Зазвичай доходячи до кінця діти досить сильно змінюють першопочаткове слово і отримують кумедні результати.

Гра котра зможе розвинути дитячу фантазію, називається «Відгадай слово». Сутність її в тому аби діти поділившись на дві команди почали загадувати різноманітні слова. Потім хтось один мусить виходити і це слово власне кажучи показати. Однак є й інший варіант цієї цікавої гри. В ньому обирається один гравець котрий показує щось. Інший гравець, вже той котрий відгадав заповітне слово мусить послухати наступне і показати тепер його. І так поки дітям не набридне.

Таким чином завдяки простим конкурсам кожен з дітей зможе з користю та радістю провести час в компанії нових знайомих та надовго запам’ятати свято.


454

Також рекомендуємо:

Збірка відео уроків для малих дітей.
Ідеї цікавих конкурсів та веселих ігор для дитячого дня народження.