Конкурси на день народження для дітей

Конкурси на день народження для дітей

День народження це веселе свято котре дитина може запам’ятати на все життя. І це вірно, адже подія такого масштабу трапляється всього раз на рік і тому для батьків важливо аби це свято відбулось якомога краще. З цією ціллю хтось купує дорогі подарунки, хтось готує чудові солодощі, а хтось проводить цікаві конкурси. Хоч найкращим варіантом буде випробувати відразу всі три способи створити гарне свято, але від розваг ніколи не варто відмовлятись.

Є певні правила, дотримуючись яких можна не лише провести достатньо веселі свята для дітлахів, але й бути спокійним за те, що з малими нічого не трапиться під час забавок. Для початку важливим кроком буде вибір самої гри. Адже діти часто можуть вигадати подібну розвагу самотужки, проте часто такі експерименти закінчуються не самим приємний чином. Тому батькам треба знайти потрібні для дітей ігри і детально розповісти правила гри, аби дітлахи не покалічили одне одного.

Наступним кроком може стати прибирання всіх зайвих предметів з того місця, де й буде проходити обрана розвага. Досить часто знаходячись в стані драйву і цікавості малеча може не помітити певних перешкод на своєму шляху. Навіть простий м’яч може призвести до перелому кінцівок, якщо хтось на нього наступить. Не зайвим буде прибрати з місця події і гострі предмети. Виделки, ножі, ножиці, а в ідеалі і столи з гострими кутами. Все це убезпечує малюків від поранень.

Після того як місце для ігор було прибрано, а дітлахи вже ознайомились із правилами можна починати проводити конкурс. Однак і тут батькам варто зберігати обачність. Адже в особливо малому віці можуть бувати ситуації при котрих маленькі гравці не зрозуміють наприклад того – чому хтось отримав бажаний дарунок, а хтось ні. Тому оптимальним виходом стане доволі простий хід . За великим рахунком всі діти мають отримати нехай і невеличкі, але особисті подарунки. Так між ними не будуть виникати чвари або сперечання на тему презентів.

Також не бажано віддавати право розпоряджатись проведенням конкурсу комусь із тих діток, котрі власне святкують день народження. Причиною цьому кроку слугує проста дитяча логіка, що якщо хтось із дорослих довірив те чи інше завдання одному з компанії – отже вони йому довіряють більше. З цієї точки дитячого зору може початись доволі дивне цькування чи жартування над одним із дитячої компанії. А це вже може скінчитись певними чварами або сварками серед тих хто святкує.


191

Також рекомендуємо:

Які конкурси на день народження підійдуть для дітей 10 років.
Читання – одне з найбільш корисних занять для дітей. Воно розвиває дитячу логіку, пам’ять, мислення.