Красивий макіяж брів відео урок

Красивий макіяж брів відео урок

Використання макіяжу є невід'ємним атрибутом повсякденного життя багатьох жінок. Зараз є безліч різноманітних відтінків тіней, олівців і фарб, і якщо користуватися ними вміло, то можна скорегувати багато недоліків і надати обличчю чарівності. До речі, чи знаєте ви про те, що вираз обличчя і ступінь акценту уваги на ваших очах багато в чому залежить від брів? Далеко не у кожної жінки форма брів ідеальна, а багатьом з них доводиться працювати ще над їх виразністю і кольором. Іноді можна помітити, що частина представниць прекрасної статі зовсім не знають, як правильно фарбувати брови. В результаті вони часто можуть нагадувати розмальованих ляльок, що, звичайно, псує їх зовнішній вигляд. Важливо не допускати помилок при нанесенні макіяжу і обов'язково поекспериментувати спочатку вдома перед дзеркалом, щоб ви змогли адекватно оцінити результати ваших зусиль. Для підфарбовування брів існує кілька причин:

  1. Занадто світлі брови. З такою проблемою часто стикаються блондинки зі світлим лляним кольором волосся.
  2. Ситуація, коли потрібно підкреслити лінію брови, щоб оточуючі звертали увагу саме на цю частину обличчя.
  3. Особливим чином можна нанести макіяж, коли потрібно підкреслити очі і акцентувати увагу оточуючих саме на них.
  4. Іноді причиною підфарбовування може стати необхідність підкоригувати лінію брови.

Так чи інакше, макіяж брів потрібен величезній кількості жінок. Тому важливо засвоїти деякі правила роботи з олівцем і тінями - двома основними компонентами косметики, якими ми скористаємося.

Співвідношення кольору волосся і шкіри з кольором брів

Перш, ніж приступити до нанесення макіяжу, необхідно подумати про те, чи буде поєднуватися тон вашої шкіри і колір волосся з кольором брів. Питання дуже актуальне, тому що неправильно підібрані фарби можуть не тільки не прикрасити вас, але ще і акцентувати увагу на недоліках обличчя.

Як правильно фарбувати брови і чи варто взагалі їх підфарбовувати, якщо ви - яскрава брюнетка? У цьому випадку важливо не переборщити з яскравістю: можна лише злегка підфарбувати брови тінями, обов'язково чорного кольору. Погодьтеся, що будь-який інший, більш світлий відтінок у брюнетки буде виглядати просто безглуздо.

Дівчатам з темно-русявим волоссям також підійдуть тільки темні кольори (бажано на 1-2 тони темніше, ніж локони на її голові). В цьому випадку можна поекспериментувати з яскравістю: у темноволосих жінок яскраві брови не будуть виглядати намальованими.

Рудоволосі можуть використовувати насичені каштанові і темно-помаранчеві кольори. Чітко окреслена лінія акцентує особливу увагу оточуючих на очах і чудово підкреслить руді пасма. Взагалі, таким жінкам найбільше доводиться працювати над зміною кольору брів, тому переважна більшість з них прекрасно знає, як правильно фарбувати брови олівцем і тінями.

І нарешті, блондинкам слід уникати фарбування брів в чорний колір - так найбільше підкреслюватиметься їх неприродність. Краще вибрати м'які і не дуже помітні відтінки коричневого і користуватися частіше тінями, ніж олівцем.

Дівчатам зі світлою шкірою потрібно остерігатися яскравих відтінків, тоді як смаглявим дівчатам можна експериментувати з більш насиченими тонами, не ризикуючи виглядати при цьому вульгарно.


327

Також рекомендуємо:

Про те, як правильно фарбувати брови тінями для брів, ми поспішаємо розповісти і вам.
Відео уроки, які навчать Вас робити аквагрим і макіяж в образі білочки.