Легко - Як визначити стать дитини?

Легко - Як визначити стать дитини? ВІДЕО УРОК

Ми дуже раді показати вам цікаве відео «Легко - Як визначити стать дитини?». З якого ви дізнаєтеся багато цікавого про стать дитини. Сучасні пари хочуть планувати все у своєму житті, не замислюючись над тим, що треба залишити місце для дива і для волі Божої. Чоловіки і жінки не тільки вирішують, коли народжувати, але і намагаються запланувати стать дитини. За старих часів жінки намагалися вгадати стать дитини, користуючись різними прикметами. На сьогоднішній день наука нічого нового не придумала. Кого ви народите - хлопчика чи дівчинку, можна дізнатися, зробивши УЗД на четвертому місяці вагітності. Та й це пророкування не завжди є вірним. Буває, що дитина розташована так, що здається, ніби буде дівчинка, а на світ з'являється хлопчик і навпаки.

У поляків існує така жартівлива прикмета - якщо хочеш хлопчика, то в момент зачаття майбутній тато повинен бути в шкарпетках. У нас багато говорять, що стать дитини залежить від харчування мами. Нібито хлопчики люблять м'ясо і копченості, а дівчатка овочі і фрукти. Лікарі, як завжди, говорять про якісь формули, заплутуючи остаточно і теж не дають 100% гарантії.

Подивіться наш відеоролик і може вам вдасться передбачити стать вашого малюка. Сподіваємося, наше відео «Легко - Як визначити стать дитини?» допоможе вам розібратися в цій делікатній темі. Успіхів! Залишайтеся з нами і будьте здорові!


76

Також рекомендуємо: