Макіяж аерографом відео навчання як робити

Макіяж аерографом відео навчання як робити

Аерографія — це те добре забуте старе, яке перетворилося на ультранове. Цей напрямок в області макіяжу з'явився майже століття тому і використовувався, наприклад, в найдорожчому німому кіно «Бен-гур: історія Христа», яке вийшло в далекому 1925 році. Нова хвиля популярності накрила аерографію в 70-х. Знову причиною стала індустрія кінобізнесу і її вимога ідеального гриму. Через десятиліття аерподи стали доступні і за межами знімальних майданчиків, і стали обов'язковим інструментом кожного візажиста.

Чим макіяж з допомогою аерографа відрізняється від звичайного?

Голлівудський макіяж або Airbrush make-up - це розпорошення косметики на водній або силіконовій основі з допомогою компресора і аерографа. Чим цей метод відрізняється від звичного?

Основні переваги «повітряного макіяжу» - повна сумісність з чутливою шкірою, схильною до алергії, висипань, подразнення і гарантія бездоганною маскування нерівностей і прищиків. Він не тільки дозволяє наносити косметику без контакту з обличчям (ні кісточки, ні спонжа, ні руки майстра не торкаються), але і лягає тонким шаром, рівномірно - ямочки і нерівності не забиваються як при використанні звичного тону або коректора. Традиційний метод make up передбачає приховування нерівного кольору обличчя, але боротися з «рельєфом» йому не під силу. «Повітряний макіяж» схожий на комп'ютерну ретуш, за це його так люблять фотографи.

Аерограф для макіяжу забезпечує тонке, але стійке покриття: силіконова основа косметики не дозволяє зовнішнім чинникам (сніг, дощ, сльози) впливати на покриття, а невагомий шар захищає від патьоків і розмазування. Такий make up може триматися до 24 годин, а змивається за допомогою звичайного тоніка або молочка. Ще одна незаперечна перевага - сумісність з жирною і комбінованою шкірою. Нанесення аеро-макіяжу — єдиний спосіб приховати пігментні плями або татуювання. Цьому інструменту підвладні навіть сліди від опіків і невеликі рубці, приховати які багато хто прагне. Аерограф допоможе впоратися і з лущення і зморшками.

Єдиний недолік макіяжу аерографом - обмежений функціонал. Інструментом неможливо промальовувати губи, а make-up повік вимагає або набитої руки майстра, або корекції пензлем.

За допомогою аерпода можна створити повсякденний і вечірній варіант make up'у, smoky-eyes і відтворювати елементи боді-арту - малюнки на обличчі та тулубі.

Як вибрати аерограф для макіяжу?

Якісний аерограф для макіяжу забезпечує половину успішного результату, тоді як інша половина - вміння майстра. Навряд чи у когось вийде зробити аерограф своїми руками або повітряний макіяж без нього. У комплекті з аерографом зазвичай купуються додаткові інструменти - компресор, розпилювач, шланг, очищувачі і стартер. До того ж, ви знайдете моделі зі змінним акумулятором (дорожній варіант), який додасть мобільності.

Виробники аерподів передбачили два режими: одинарний або подвійний. Перший підходить для новачків індустрії і любителів - його принцип більш простий, в порівнянні з побратимом. Подвійний забезпечений кнопками повітря і фарби, що трохи ускладнює роботу з ним. Більшість професіоналів вибирають саме такий варіант і вміють керувати ним за допомогою однієї руки.


310

Також рекомендуємо:

Ця техніка - одна з найбільш поширених в мистецтві мейк-апу, що ідеально підходить для зелених очей.
Наскільки красива зірка від природи, як їй допомагає перетворитися макіяж? Чи варто створювати схожий образ в її стилі, як саме це зробити?