Макіяж Анджеліни Джолі відео майстер клас

Макіяж Анджеліни Джолі відео майстер клас

У Голлівуді чимало зірок, але далеко не всі вони стають відомими буквально всім. Хтось не любить сучасне кіно, а деякі взагалі вважають за краще не дивитися телевізор. Однак є справжні діви, які знамениті настільки, що практично неможливо знайти людину, яка не знає про них.

Саме така зірка - Анжеліна Джолі. Про неї знають, що вона актриса, багато хто чув про її любов до благодійності. Але справжню популярність визначила яскрава зовнішність Джолі. Пухкі губи, красивий овал обличчя, прекрасні очі - ось ті риси, які знайомі всім.

Наскільки красива зірка від природи, як їй допомагає перетворитися макіяж? Чи варто створювати схожий образ в її стилі, як саме це зробити? Постараємося відповісти на всі питання. Розглянемо макіяж Анджеліни Джолі, спробуємо з'ясувати всі тонкощі його створення. А потім і самі візьмемося за справу!

Можна не тільки нафарбувати губи, вирівняти тон обличчя і підкреслити вилиці, але і зробити приголомшливий макіяж очей, повторивши фірмову манеру Анжеліни. Це дозволить позначити природну сексуальність, чарівність, зробити погляд більш яскравим, глибоким.

Особливості макіяжу Анжеліни Джолі

Анжеліна може бути різною. Вона приголомшливо яскрава і сексуальна, зухвала і скромна, підкорює ангельською зовнішністю і якостями жінки-бійця. Спокійні ноти змінюються вибуховими акордами, а цнотлива стриманість - фантастичною харизмою максимально розкутої жінки-кішки.
І при цьому Джолі завжди залишається собою! У цьому їй допомагають не тільки природні дані, але і вміло нанесений макіяж. Що ж завжди виражає індивідуальність знаменитої Анжеліни?

Ось перед нами Анжеліна-боєць. Вона сильна, смілива, рішуча. Губи трохи висунуті вперед, а очі примружені. Ми бачимо прекрасний овал обличчя, чітко окреслені вилиці, красиве підборіддя і досить високий лоб. Звичайно, можна залишити без уваги і жіночну шию актриси, тонкі зап'ястя, красиві пальці... Але макіяж виходить на перший план. Він максимально природний, проте при цьому всі акценти грамотно розставлені.

Бежева помада трохи «приглушує» ефект об'ємних губ, хоча тонкими вони через це не стають. Навпаки, актриса ідеально позначила природну лінію губ за допомогою контуру. Ми можемо оцінити шикарну форму, об’єм губ. Просто вони не стають центром образу, так як головний акцент Джолі традиційно створює на очах.

Ось вони! Котячі очі Джолі, які без макіяжу не виглядають настільки фантастично. Олівець, тіні тут необхідні саме для створення фірмової форми. Загнуті стрілочки, чітка лінія на нижній повіці, майстерне розтушовування. Все це підкреслює мигдалевидну форму очей, дозволяє досягти незвичайної глибини і сексуальності погляду.

Безумовно, тут косметика використана дивно професійно! Варто повчитися у Анжеліни так яскраво позначати натуральну красу, не додаючи зайвого кольору і непотрібних акцентів.
Крім того, Анжеліна не забула подбати і про свої вії. За допомогою макіяжу вона ідеально позначила лінію, зробила вії разюче довгими, пухнастими. Безумовно, про грудочки або склеєні вії тут немає й мови. Все бездоганно.
Легко помітити, що саме такий макіяж очей Анджеліни Джолі найбільше її освіжає, дарує молодість і неповторну енергетику.

Очі майже без стрілок

Багато жінок, які відмовляються від «котячих очей», відзначають, що їм категорично не подобаються традиційні загнуті куточки, занадто далеко заведені лінії. А фарбувати очі саме так зовсім не обов'язково! Що з успіхом підтверджує Анжеліна.

Ось її природний макіяж, що позначає природну красу, привабливість. Образ м'який, жіночний. Очі «котячі», без сумніву. Але ніяких довгих ліній, що виходять за куточок ока, піднятих і загнутих стрілок ми тут не побачимо.

Можна робити макіяж очей в стилі Джолі і при цьому практично не малювати «стрілки»!
Цей фірмовий образ зірки по-справжньому універсальний, підійде практично всім. Його потрібно тільки трохи адаптувати, враховуючи особливості своєї зовнішності. Завдання макіяжу - виявити природну красу, а не кардинально трансформувати образ.


317

Також рекомендуємо:

Аерографія — це те добре забуте старе, яке перетворилося на ультранове.
Про те, як правильно фарбувати брови тінями для брів, ми поспішаємо розповісти і вам.