Макіяж брів тінями відео майстер клас

Макіяж брів тінями відео майстер клас

Індустрія краси не стоїть на місці і якщо ще кілька років тому єдиним і вірним помічником у фарбуванні брів був олівець, то сьогодні йому на зміну прийшли тіні. Сухі текстури настільки полюбилися професіоналам за легкість використання і універсальність, що в найкоротші терміни вийшли в народні маси. Про те, як правильно фарбувати брови тінями для брів, ми поспішаємо розповісти і вам.

Які тіні підходять для фарбування брів

Перед тим як пофарбувати брови тінями, давайте розберемося, чи будь-який продукт підходить для цього завдання.

Спеціальні тіні з позначкою «для брів» практично не відрізняються від своїх побратимів, які ми активно використовуємо для макіяжу очей. Єдина відмінність - це відсутність зволожуючих компонентів, за рахунок чого вдається досягти високих показників стійкості.

Упаковані в палетки тіні дозволяють варіювати інтенсивність нанесення і успішно змішувати кольори. Ще одна перевага - в більшість палеток входить кольоровий або прозорий віск, який повинен надійно зафіксувати раніше нанесену суху речовину, надати необхідну форму і приборкати неслухняні волоски.

Звичайно ж, ви можете використовувати і класичні тіні для повік, але в даному випадку важливо враховувати їх текстуру. Вони повинні бути абсолютно матовими, досить добре пігментованими і однорідними.

Тінями якого кольору найкраще фарбувати брови

У питанні підбору кольору діють ті ж правила, що і при фарбуванні. Навіть легкий серпанок вугільного відтінку навряд чи прикрасить блондинку.

Не набагато краще таке рішення буде виглядати в дуеті з рудими кучерями.

Можливо, варто вибрати світліші відтінки? Ні! Такий вибір - це крок до втомленого і хворобливого обличчя. Дотримуйтеся правила, яке говорить, що брови брюнеток повинні бути на два тони світлішими за волосся і на 2-3 тони темнішими для блондинок.

Відверто коричневі тони можуть собі дозволити тільки володарки рудого волосся, для інших рекомендовані холодні відтінки.

Правила фарбування брів тінями

Отже, вибравши відповідний набір або окрему палетку тіней, можна приступати до фарбування.

Існує декілька технік:

  • штрихування в один колір (підходить для русявих брів);
  • штрихування світлим відтінком по ширині брів і підштриховка нижнього краю більш темним кольором (для тих, хто має погано окреслену форму і нависаючу повіку);
  • ефект омбре з використанням світлого відтінку біля основи брови в найширшій її частині і темного при оформленні хвостика;
  • часткове заповнення - промальовування волосків в порожніх проміжках.

Інструменти і матеріали для фарбування брів тінями

Те, наскільки швидко, ефективно і акуратно ви впораєтеся з поставленим завданням, залежить від правильно підібраної кісточки.

Кісточку, в свою чергу, вибирають з урахуванням техніки, яка буде використана при нанесенні тіней.

Скошена кісточка з синтетичною жорсткою щетиною підходить для густих брів з довгими волосинками, забезпечує точне нанесення пігменту і розчісування брів. Легко миється, досить довго зберігає свою працездатність.

М'які плоскі кісточки з заокругленим кінчиком рекомендовані для тонких брів, а також при виконанні техніки омбре. Крім того, їх оцінять дівчатами з чутливою шкірою.

М'які скошені кісточки мають короткий ворс - ідеальне рішення для тих, хто не може похвалитися вправністю в питанні підфарбовування брів.


277

Також рекомендуємо:

Наскільки красива зірка від природи, як їй допомагає перетворитися макіяж? Чи варто створювати схожий образ в її стилі, як саме це зробити?
Вираз обличчя і ступінь акценту уваги на ваших очах багато в чому залежить від брів.