Макіяж для новачків (відео урок онлайн)

Макіяж для новачків (відео урок онлайн)

Макіяж для новачків” – це відмінне відео навчання, яке було розроблено спеціально для тих, хто ще жодного разу не робив вечірній образ. Професійний візажист продемонструє на собі, як правильно створити легкий, але вельми гламурний макіяж для випускного вечора. Так само, впродовж усього навчання, вона дасть масу корисних порад, які обов’язково стануть в нагоді вам на практиці.

Немає необхідності витрачати гроші, щоб освоїти уроки макіяжу для початківців, що дозволяють зрозуміти основи правильного макіяжу. Досить вивчити риси свого обличчя, визначити форму очей, а також розглянути вподобаних моделей на фото або картинках. Після цього потрібно потренуватися, виконуючи макіяж на собі поетапно.

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ МАКІЖУ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Перші уроки завжди пов’язані з оформленням обличчя, тому в першу чергу необхідно навчитися його скульптурувати. Навіть для початківців не складе проблем виконувати макіяж своїми руками. Вам знадобиться тональний крем, відповідний відтінку шкіри, праймер, світла пудра і бронзатор.

Наносити на поверхню обличчя тональний засіб потрібно правильно – спеціальним пензлем або спонжем, рухаючись від центру до периферії.
Виконуючи макіяж в домашніх умовах, покрийте повіки праймером і припудріть.

Техніка скульптування полягає в затемненні і висветленія окремих ділянок обличчя. Поетапно це виглядає так: на вилиці, щоки, під очі, на спинку носа, середину лоба і підборіддя, а також ніздрі і над верхньою губою наноситься пудра на 2 тони світліше, ніж шкіра.

Відповідно, область під вилицями, лінія на лобі уздовж росту волосся, віски, кути щелепи, крила носа – затемняются бронзатором. На цих кроках основа вся техніка нанесення макіяжу для обличчя.

Щоб навчитися наносити світлотіньову корекцію правильно, необхідно розглянути, як вона виглядає на картинках. Також для початківців будуть корисні фото Кім Кардашьян – саме з її легкої руки прижилася ця техніка скульптурування обличчя, освоївши яку, ви зможете без проблем створювати макіяж в домашніх умовах.

Наступний майстер клас з макіяжу присвячений рум’янам. Якщо уважно освоїти його уроки, то можна навчитися правильно виділяти свої риси за допомогою макіяжу, надаючи їм симетричну форму.

Сухі рум’яна потрібно наносити пухнастим пензлем, струшуючи надлишки постукуванням по тильній стороні долоні.
Мазки повинні бути короткими і м’якими. Щоб візуально витягнути широке обличчя, рум’яна необхідно наносити строго вертикально, без розтушовування. Лінію вести від середини зіниці, до ямочки на щоці.

Для ефекту підтяжки обвислих щік існує техніка, коли рум’яна накладають трохи вище вилиць. Завдяки їй, ви зможете робити макіяж в домашніх умовах з легкістю.

Для пом’якшення незграбних рис варто навчитися правильно наносити бронзатор на центр щоки, здійснюючи кругові рухи.
Приховати повне обличчя можна за допомогою правильного накладання рум’ян під скуловую кістку. Ця техніка нанесення макіяжу проста навіть для початківців – ведіть кисть по діагоналі від ямочки до скроні.

Щоб освоїти основи макіяжу для вузького особи, достатньо вміти правильно наносити рум’яна – чітко горизонтально по лінії скул. Для оптимального ефекту постарайтеся роздобути фото моделей з рисами, схожими на ваші.
Виконавши такі прості уроки, ви навчитеся поетапно втілювати і більш складні ідеї макіяжу.

Тепер засвоїмо покрокові уроки макіяжу для різної форми очей.
Для вузьких очей, які на фото виглядають просто щілинки, існує особлива техніка макіяжу: малюються стрілки, відступивши на 1/3 від внутрішніх куточків очей.

Над центром ока лінія розширюється, скругляя його форму. Нижня підводка не повинна замикатися з верхньої. Освоюючи уроки макіяжу для початківців, темний відтінок тіней потрібно наносити на внутрішні і зовнішні кути століття, залишаючи серединку висветленія.

Виконуючи макіяж в домашніх умовах для круглих очей, намалюйте довгу, яка виступає за зовнішній куточок, стрілку з прямим хвостиком. Область над складкою затемните, цим же відтінком підкресліть лінію зростання верхніх вій. Ретельно профарбовують вії біля коріння.

Щоб освоїти основи макіяжу для очей з опущеним куточком, підкресліть зовнішню сторону століття на 2/3 і зробіть підводку, починаючи від рівня зіниці. І верхня, і нижня стрілки повинні загинатися вгору, і бути паралельні один одному.

Втілюючи ідеї макіяжу близько посаджених очей, варто пам’ятати, що затемнювати можна тільки зовнішні куточки, наносячи на внутрішню частину матові світлі тіні. Тоді на фото дефект не буде помітний. Вії ж краще фарбувати тільки збоку, а стрілки виводити далеко за межі століття. Простір між верхньою і нижньою підводкою доречно буде фарбувати білим олівцем. Все це візуально відсуне очі від перенісся.

Створюючи макіяж своїми руками для широко поставлених очей, внутрішні куточки слід покривати тінями темного кольору, висвітлюючи при цьому зовнішні. Стрілки в даному випадку не варто виводити за межі верхньої повіки, а вії необхідно фарбувати, приділяючи особливу увагу центральної частини. Для широко поставлених очей не використовують накладні пучки – вони роблять макіяж занадто зухвалим.

Проходячи майстер клас з макіяжу маленьких очей, використовуйте світлі тіні на всій поверхні століття. Складку опрацювати пігментом, на тон темніше, подбровного дуги виділяємо білим кольором. І обов’язково вищипує брови – вони повинні бути витонченими.

Роблячи макіяж в домашніх умовах для опуклих очей, ні в якому разі не фарбуємо нижню повіку. Вся увага акцентується зверху.
І, нарешті, освоюючи уроки макіяжу для початківців власниць глибоко посаджених очей, ретельно опрацювати повіку до складки світлим матовим тоном, а область самої складки затемните природним пігментом тіней. Намалюйте стрілки по лінії верхніх вій, а внутрішню частину нижньої повіки окресліть білим олівцем – ці хитрощі розкриють погляд. Вії густо накрасьте.


1092

Також рекомендуємо: