Макіяж для великих очей відео урок

Макіяж для великих очей відео урок

Великий розмір очей у жінок вважається привабливим у всіх національних культурах. Якщо у Вас від природи великі очі, можна сказати, що Вам пощастило, багатьом жінкам доводиться все життя докладати зусилль, щоб за допомогою косметичних засобів збільшувати свої очі.

Але при всіх достоїнствах необхідно знати, як правильно фарбувати великі очі і які необхідно врахувати нюанси, щоб випадково не зіпсувати їх природну привабливість.

Існують 3 простих правила, дотримуючись яких Ви вигідно підкреслите природну красу великих очей і зможете створити яскравий оригінальний образ своєї індивідуальності.

Використовуйте наступні правила, щоб правильно фарбувати великі очі

  1. Роблячи підводку, необхідно стежити, щоб лінії інструменту, за допомогою якого Ви її виконуєте (косметичний олівець, рідка підводка) наносилися тонкою лінією. Можна навіть сказати, що підводка для великих очей повинна бути ледь помітною.
  2. Темні відтінки тіней дозволяють акцентувати глибину великих очей і підкреслити їх красу. Тіні підбираються під відтінок кольору зіниці очей і наносяться на верхню повіку по середній лінії, потім вони розтушовуються за контуром.
  3. Використовуйте світлі відтінки тіней пастельних тонів, щоб візуально «розкрити» Ваші очі. Для цього нанесіть тіні на внутрішні куточки очей.

Особливість фарбування вій великих очей в тому, що потрібно фарбувати тільки верхній ряд вій, підфарбовувати нижні можна тільки якщо у Вас від природи світлі вії. Слідкуйте за тим, щоб не накласти занадто багато туші на вії, в іншому випадку це може виглядати неприродно.

Що стосується брів, то в макіяжі великих очей, необхідно пам'ятати, що Ваші очі будуть виглядати привабливо тільки з широкими дугами брів. Уникайте брів-ниточок, вони можуть зіпсувати навіть професійний макіяж.

Правильний макіяж для великих очей

Для великих очей ідеально підходить такий варіант макіяжу:

  • Нанесіть в область під бровами тіні світлого кольору і розтушуйте їх;
  • На верхню повіку нанесіть тіні, підібравши їх відтінок під колір Ваших очей;
  • При накладенні тіней ближче до зовнішнього краю повіки наносьте тіні того ж кольору, що і зовнішній край зіниці Вашого ока.
  • Підфарбуйте вії темною тушшю.

321

Також рекомендуємо:

Як візуально збільшити очі і зробити їх більш виразними? Відео майстер клас із створення макіяжу для маленьких очей.
Як правильно зробити красивий макіяж для великих очей карого кольору?