Макіяж для зелених очей смокі айс відео урок

Макіяж для зелених очей смокі айс відео урок

Унікальною особливістю «димчастого мейк-апу» (смокі айс) для зелених очей є його здатність створювати привабливі образи, підкреслювати всі переваги очей, успішно маскувати вади. Ця техніка - одна з найбільш поширених в мистецтві мейк-апу.

Оригінальну техніку макіяжу, в тому числі і для зелених очей, яка грунтується на ретельному розтушовуванні декількох відтінків тіней, стилісти називають смокі айс. З англійської це - «очі в серпанку». Якщо говорити про кількість тонів декоративних тіней, то оптимальним варіантом для «димчастого макіяжу» є поєднання 4-5 відтінків.

Існує величезна кількість варіантів макіяжу смокі айс, які ідеально підходять для зелених очей. Власницям очей такого кольору взагалі не складе труднощів вибрати палітру тіней для нанесення мейк-апу в цьому стилі. Для зеленооких підходять найрізноманітніші поєднання відтінків: коричневих і золотистих; фіолетових і сливових; нюдових і коричневих; сірих і чорних; темно- та світло-зелених і т. д.

Спочатку смокі айс вважався макіяжем для вечірніх прогулянок і подій. Але зараз сфера його використання істотно розширилася. «Димчастий мейк-ап» став улюбленою технікою денного макіяжу серед жінок і дівчат з зеленими очима.

При нанесенні макіяжу смокі айс використовуються плоскі кисті для накладання тіней, м'які кисті для розтушовування, олівці для очей. Може використовуватися підводка на передостанній стадії фарбування очей. Особливість цієї техніки - дуже ретельне розтушовування кожного шару тіней для створення ефекту невидимого переходу від світлих відтінків до темних.

Як саме робити смокі айс для зеленооих красунь, Ви можете побачити у доданих нижче відео.


323

Також рекомендуємо:

Правильно підібраний макіяж очей здатний додати погляду інтенсивності і підкреслити неповторний відтінок.
Аерографія — це те добре забуте старе, яке перетворилося на ультранове.