Макіяж для зелених очей відео урок

Макіяж для зелених очей відео урок

Зелені очі подібні на коштовнф камені - іскристі і зачаровують, вони грають всіма відтінками лісу. Колись власницям зелених очей приписувалися містичні здібності - зеленоокі красуні вважалися справжніми відьмами і володарками сил природи. Залишивши забобони в минулому, людство вступило в еру науково-технічного прогресу, але, як і багато років тому, встояти перед чарівністю зеленоокої красуні - непосильне задача! І чим же, як не магією, пояснити привабливість смарагдових очей?

Правильно підібраний макіяж очей здатний додати погляду інтенсивності і підкреслити неповторний відтінок.

Табу при створенні макіяжу для зелених очей

Палітра відтінків зеленого неймовірно широка - колір очей може варіюватися від світло-зеленого тону, що віддає блакиттю, до насиченого нефритового, обрамленого чорною облямівкою по райдужці, від жовтуватого хакі, до глибокого оливкового. При створенні денного макіяжу очей необхідно дотримуватися помірності в підборі відтінків тіней, оскільки зелений гармоніює далеко не з усіма кольорами.

Основними табу для зелених очей є:

  • Вугільно-чорний колір. Крім того, що чорний колір олівця або тіней абсолютно недоречний в денному макіяжі, він геть глушить зелений відтінок очей і додає погляду грубості.
  • Сріблястий. Срібло по праву вважається універсальним тоном для будь-якого кольору очей, але зелений - виняток. Сріблястий відтінок має властивість спотворювати зелений колір.
  • Блакитний. Важливо запам'ятати, що зелений і блакитний - взаємовиключаючі кольори і намагатися не комбінувати ці відтінки.
  • Зелений, що співпадає з відтінком очей. Якщо ви не хочете, щоб чарівна виразна зелень ваших очей померкла, забудьте про використання тіней відтінку, що збігається з кольором райдужки.

272

Також рекомендуємо:

Що потрібно для створення чоловічого тематичного образу на Хеллоуїн?
Ця техніка - одна з найбільш поширених в мистецтві мейк-апу, що ідеально підходить для зелених очей.