Макіяж на хеллоуїн для дівчат відео урок

Макіяж на хеллоуїн для дівчат відео урок

Хеллоуїн — це чи не найулюбленіше свято всіх дівчат. В цей вечір можна зробити найяскравіший макіяж зі всіх, які тільки можливі і ніхто тебе за це не засудить. Навпаки, всі вважатимуть тебе дуже сміливою дівчиною, кожен радітиме, зустрівши тебе. Також, це єдиний день в році, коли можна абсолютно не хвилюватися, наскільки вдалим вийшов макіяж, головне правило: “Чим гірше — тим краще!”
Незважаючи на безперечні переваги цього дня, іноді все одно хочеться вразити оточуючих і показати свої мистецькі таланти художника. Для цього варто зробити не просто макіяж, а макіяж в певному образі.

Перелік найбільш вдалих образів на Хеллоуїн

Макіяж Лялька-вбивця

Тобі потрібні: світлий тональний крем, сірі або коричневі тіні, накладні вії, рідка підводка, олівець для брів і червона помада. Для повноти образу пропрацюй коліна і лікті, олівцем обводячи суглоби.

Макіяж Ангел або демон

Спочатку затонуй білим тональним засобом фон для майбутнього малюнка, потім за допомогою вологої кисті і чорних тіней зафарбуй повіки і брови, а сухими сірими тінями або олівцем домалюй штрихи на підборідді і губах.

Макіяж Пограємо в декаданс

Можливо бути, не так ефектно, як в попередньому варіанті, але і у виконанні набагато простіше: біла база, чорний лайнер більше нічого не потрібно!

Макіяж Людина-павук

Для макіяжу на Хелловін в такому стилі рідким підведенням повністю зафарбуй повіку і починай наносити акуратні штрихи. Секрет успіху — давати просохнути кожній лінії, перш ніж перетинати її з наступною. І обов'язково хороший стійкий тональний крем, інакше все попливе.

Макіяж Інопланетянка

Помада nude, два відтінки тонального крему кольору засмаги і зовсім світлого. Класичний макіяж smoky eyes як база. Світлий тон там, де зазвичай рекомендують темний і навпаки дає дивовижний ефект позаземної зовнішності.

Макіяж Інфернальна циганка

Спочатку намалюй контури за допомогою темно-зеленого лайнера і червоної підводки для губ, а потім заштриховуй. Довго, але в принципі не дуже складно.

Макіяж Бембі

Відмінний варіант для вечірки-лайт або святкування вдома зі старшим поколінням. Щоб не надто шокувати публіку, зроби яскравий макіяж очей, замалюй кінчик носа, а білими тінями розстав по обличчю білі цятки.

Макіяж Жінка-кішка

Складний перехід тіней на повіках, звичайно, визначна риса цього образу, але якщо ти зробиш традиційні smoky eyes, образ втратить не так вже й багато. А ось на накладних віях не економ: вони дуже важливі в цьому макіяжі на Хелловін для дівчат.

Макіяж Повстала з пекла

Щоб поділ макіяжу на «райський» і «пекельний» був чітким, використовуй малярський паперовий скотч. Затонуй половину обличчя білим гримом, олівцем для очей намалюй контури зубів і очниці, потім зафарбуй очну ямку чорними тінями. І тільки коли ти залишишся задоволена результатом, приступай до класичного макіяжу на другій половині обличчя.

Макіяж Вампірка

Нейтральна матова помада і глянсовий блиск для губ потрібного відтінку: цей образ повторити найпростіше!

Макіяж Наречена Чакі

Рум'яна нанось колоподібними рухами, але колір бери ніжно-рожевий, а не персиковий або червоний. Ретельно обведи очі лайнером. Від куточків рота вниз проведи лінії білим, нейтральним і темним олівцем (можна по лінійці). Бррр, красуня!

Макіяж Зомбі

Малюємо сірим олівцем для повік контур, не шкодуємо зелених тіней, більш темний відтінок використовуємо на шийних складках і під вилицею. Булавки приклеюй до шкіри скотчем, поверх нанесеш помаду і ніхто не здогадається. Накладні вії і образ готовий!

Макіяж Моторошний клоун

Найбільш театральний варіант: обов'язково накрути пасмо на лобі, як чуб. А решта нескладно: білий рівний тон і малюнок чорною підводкою. Ніс малюємо такою ж помадою, що на губах.

Макіяж Чеширський кіт

Варіант для тих, у кого тверда рука: поверх білої бази потрібно малювати посмішку чітко і без права на помилку. Зате, якщо вийде, ти точно будеш унікальною!


236

Також рекомендуємо:

Збираючись вийти в світ, жінка прагне врахувати всі найтонші дрібниці. Кожна деталь образу повинна гармоніювати одина з одною.
Ідеї не дуже страшного і веселого макіяжу для дітей на хеллоуїн.