Макіяж в коричневих тонах для блондинок покроково

Макіяж в коричневих тонах для блондинок покрокова відео інструкція

Існує кілька типів блондинок: блондинки, частіше натуральні, зі світлим волоссям і світлою шкірою, мають світлий відтінок очей, блакитний або сірий, блондинки з русявим або темно-русявим волоссям, світлим відтінком шкіри і світлим кольором очей, блондинки з попелястим волоссям і світлим відтінком шкіри, а також блондинки зі світлим волоссям, русявим, або з попелястим відтінком волосся і смаглявою шкірою.

У правильному макіяжі для блондинок не все так просто, відтінок тонального крему, рум'ян, пудри, тіней для очей і помади залежить від того, якого саме кольору у вас волосся, який у вас відтінок шкіри і колір очей. Саме виходячи з цих параметрів і особливостей зовнішності блондинки слід вибирати відповідний макіяж для блондинок.

Дотримуйтеся простих правил в макіяжі для блондинок, які допоможуть вам підібрати ідеальну кольорову гаму, яка буде підходити саме вам.

  • Чим світліший колір вашого волосся, тим в більш спокійних відтінках повинен бути витриманий ваш макіяж, особливо це стосується відтінків тіней для повік і відтінків помад. 
  • Якщо у вас холодний відтінок волосся, то вам в макіяжі слід орієнтуватися на холодні тони, які підкреслять вашу красу.
  • Якщо у вас теплий відтінок волосся, то відповідно вам потрібно вибирати теплі відтінки для макіяжу.

190

Також рекомендуємо:

Як правильно зробити макіяж в коричневих тонах для жінок із блакитними очима відео.
Як зробити красивий та якісний макіяж самостійно вдома? Покрокова відео інструкція.