Макіяж відьми на хеллоуїн відео урок

Макіяж відьми на хеллоуїн відео урок

Якщо ви шукаєте образ на Хеллоуїн, який змінить вас до невпізнання, то Відьма - це те, що потрібно. Образ Відьми користується великою популярністю і, щоб виділитися з натовпу, потрібно продумати і передбачити все до дрібниць.

Макіяж Відьми на Halloween можна розділити на два види - страхітливий, наближений до "реальності" і звичайний, але супер-сексуальний.

Першому виду властиві зелений колір обличчя, накладні частини, наприклад ніс, підборіддя, бородавка. Це більш складний варіант, в якому використовується грим і додаткові накладки.

Якщо немає бажання накладати грим, але образ Відьми хочеться зробити більш реальним, ви можете використовувати накладний ніс і інші елементи "декору". Коли Відьма буде готова, захопіть з собою яблуко, так образ стане більш живим і оригінальним. Також можна використовувати і підручні косметичні засоби, які допоможуть вам з легкістю перевтілитися і без зайвих витрат. Щоб макіяж виглядав дійсно страхітливо, не забудьте зробити акцент на бровах а-ля Брежнєв.

Другому варіанту, тобто сексуальному макіяжу Відьмочки на Хеллоуїн властиві більш блідий колір шкіри, ніж зазвичай, але з використанням більш насичених відтінків тіней і помади, наприклад, зелений, фіолетовий, чорний, червоний.

Можна доповнити макіяж для більшої ефектності накладними віями, штучними жучками та тарганами, павутинням і павучками, стразами.


232

Також рекомендуємо:

Ідеї не дуже страшного і веселого макіяжу для дітей на хеллоуїн.
Що потрібно для створення чоловічого тематичного образу на Хеллоуїн?