Масаж немовлят

Масаж немовлят. Відео урок

Процедура масажу немовлят 1-3 місяці - це інноваційний метод для нормалізації психомоторного розвитку дитини. Насамперед, для того, щоб мама змогла самостійно здійснювати цю процедуру їй потрібно правильно його здійснювати.

Ціль такої процедури полягає в розтиранні, розминанні, погладжуванні кінцівок дитини, ніжок, шиї та животика. Він підкорегує безліч проблем зі здоров'ям. Рекомендується здійснювати курсами по десять процедур в місяць. Краще за все його проводити о першій половині дня. Цю процедуру слід розпочинати з п'яти тижнів (при умові, що немає проблем зі здоров'ям).

Немовлята - дуже ніжні та маленькі, тому багато мам хвилюються, як зробити масаж немовляті в 1-3 місяці. Дотики повинні бути легкими та ніжними. Руки перед масажем слід зігріти, нігті обрізати, а прикраси зняти. При масажі можна пускати в дію косметичні засоби для дітей.

Під час того як мама здійснює розминання ніжок чи спини потрібно використовувати декілька ніжних рухів для розминання. Доречним буде ввести м'які рухи ребрами долонь ("Пила"). Категорично заборонено масажувати такі частини тіла як: коліна, лікті, внутрішню поверхність бедер і грудні залози. Триває ця процедура 10-15 хв.


325

Також рекомендуємо:

Уроки еротичного масажу – відео навчання, яке не залишить байдужими ні вас, ні ваших других половинок.