Небесна Сотня документальний фільм

Небесна Сотня документальний фільм дивитись онлайн

Це історія про одні із найтрагічніших і найкривавіших днів за часів Майдану, під час яких незахищені і молоді учасники мітингу йшли на вірну смерть під ворожі кулі зрадницької влади, відстоюючи свою думку і переконання. Держава і український народ зокрема ніколи не забудуть іменна тих, хто поклав своє тіло і душу за свободу нації і власної держави.
Не зважаючи на те, скільки часу пройшло від початку тих подій, досі невідомо точна кількість тих патріотів, що входять у склад Небесної Сотні. Сюди відносять не тільки вбитих у центрі столиці чоловіків і жінок, а також усіх тих, хто намагався боротись з тодішнім режимом по усіх куточках України але потім пропав без усіляких слідів, чи тих, кого замордували ще на початку протистоянь на українському Майдані.
Цей фільм один із перших в циклі інших документальних картин під назвою «Зима,що змінила нас» і був створений телеканалом 1+1 спільно з Творчим об’єднанням 13 Вавилон. В картині глядач має змогу на власні очі побачити усі переломні моменти і події що відбулись наприкінці лютого, а також багато інтерв’ю, які були отримані від активних учасників мітингу. Про них ще не раз згадають безпосередні учасники тих подій, родичі і близькі загиблих, а також весь народ України.


270

Також рекомендуємо: