Орігамі з паперу – відео урок

Орігамі з паперу – відео урок

Орігамі в перекладі з японської означає «складений папір». Іншими словами – складання всіляких фігурок з паперу. Вважається, що мистецтво орігамі з’явилося відразу після появи в Японії паперу. Саме японці стали використовувати папір при виготовленні декоративних прикрас.

Чому орігамі з паперу має таку популярність

Тривалий час ознакою хорошого тону у вищих верствах населення вважалося володіння мистецтвом складання з паперу.

А ось простим людям це було недоступно. Також цей цінний матеріал використовували при проведенні різних церковних церемоній. Стіни храмів прикрашалися папером, на якому були зображені боги з їх заповідями.

Своїх численних шанувальників орігамі набуло після закінчення Другої світової війни. Цей вид мистецтва був далеко поширений за територію Сходу, а потім потрапив до Америки і Європи. В даний час орігамі з паперу набуло міжнародну популярність.
Доступність і простота обробки паперу приваблюють не лише дорослих, а й дітей, так як він легко згинається, складається, ріжеться, склеюється. У дітей, працюючими з папером, удосконалюється дрібна моторика рук.

Бажаючи отримати позитивний результат, погляд дитини зосереджується на процесі виготовлення, що сприяє концентрації уваги. У процесі створення орігамі діти знайомляться з основними геометричними поняттями. У дорослих людей слово орігамі асоціюється з популярними колись корабликами, Тюльпанчики, літачками.
Який же унікальний і оригінальний виходить зроблений своїми руками подарунок у техніці орігамі з паперу. Головне, це не просто річ, куплена в найближчому магазині, а зроблена вона спеціально, на яку було витрачено багато годину часу.

А як оригінально виглядає подарунок, складений з грошей у вигляді зайця чи бика. Такого подарунка вже точно не купиш у жодному магазині.
Відео урок «Орігамі з паперу» доступний до онлайн перегляду на нашому сайті в будь-який час доби.

Добірка навчальних відео орігамі з пареру


423

Також рекомендуємо:

Онлайн урок, в якому вам буде продемонстровано кілька форм для сніжинок