Периметр трикутника. Що таке периметр трикутника та як його знайти

Периметр трикутника. Що таке периметр трикутника та як його знайти. Відео

Периметр трикутника  - це всі сторони додані одна до одної. Тобто наприклад у нас є трикутник. У нього є сторони їх вього 3. Кожна сторона має свою довжину. Для прикладу сірник має теж свої сторони. Наприклад уздовж вони однакові, так і з трикутником. Тепер коли ми знаємо що таке сторона ми можемо порахувати периметр трикутника. У трикутника намальованого наприклад є всього 3 сторони. Їх зазвичай позначають літерами a, b, c. Цими літерами є довжини тих сторін. Все що нам необхідно це лише додати їх щоб отримати потрібне значення.

Периметр трикутника дорівнює сумі усіх його сторін.

Периметр рівнобедреного трикутника визначається так:

Розрахунок периметра рівнобедреного трикутника

Задача.

Наприклад у нас задача: знайдіть периметр рівнобедреного трикутника. Основа має 10 м, а бокові сторони по 6 метрів. Нам необхідно 2 сторони які по 6 метрів додати між собою + додати до цієї суми довжину основи і у нас вийде периметр рівнобедренного трикутника який дорівнює 26 м.

Щоб знайти периметр рівностороннього трикутника все набагато простіше. Якщо всі його сторони рівні то логічно просто його довжину помножити на 3 і ми отримаємо периметр рівностороннього трикутника.

Периметр трикутника формула

Наведу формулу у зрозумілому всім форматі.
Периметр трикутника = 1 сторона + 2 сторона + 3 сторона = сума сторін (периметр трикутника)


615

Також рекомендуємо:

Теорія ігор. Курс лекцій з математики. 13 відео уроків онлайн. Для студентів та школярів.
Протягом життя ми постійно взаємодіємо з іншими людьми. Маленькі діти, намагаючись домогтися того, щоб батьки купили вподобану цукерку, часто шантажують батьків своїми слізьми.