Поліглот. Уроки англійської мови 1-16 (відео уроки)

Поліглот. Уроки англійської мови 1-16 (відео уроки)

Поліглот. Уроки англійської

За той час поки в ефірі телеканалу Культура виходило реаліті-шоу «Поліглот» публіка розділилася на дві частини. Перша – підтримала ідеї Дмитра Петрова, особливо люди, чиє бажання вивчити англійську загубилося глибоко в надрах шкільної програми. Інша частина – категорично не прийняла методику Петрова, вважаючи її сильно обмеженою.
З одного боку, критики мають рацію, оскільки суть петровської методики – відсікти зайве. Мінімум граматики, 300 базових слів і… спілкування мовою. З іншого боку, як ще вивчати мову в умовах життєвого цейтноту?
Ажіотаж навколо програми «Поліглот» показує, що подача мови по-старому викликає в учнів відторгнення. Така подача позбавлена головного стимулу навчання – можливості якнайшвидшого застосування знань на практиці.
Натхненний ідеями Дмитра Петрова, автор сайту спробував розробити інтерактивні матеріали, які допоможуть прискорити освоєння мови. Кожен урок це мінімально необхідна теоретична база і практикум – робота з генератором фраз і занурення в середовище мови за допомогою фільмів Поліглот. Уроки англійської.

Дмитро Петров – поліглот
(в його активі більше 30 мов), психолінгвіст, синхронний перекладач, автор методики інтенсивного навчання іноземним мовам,
автор книги “Магія Слова”

Тут ми зібрали всі випуски шоу “Поліглот: вивчимо англійську за 16 годин” з Дмитром Петровим, які йшли на каналі “Культура”.
Кожен урок Поліглот. Уроки англійської триває 40 хвилин, всього таких уроків 16. Мета уроків: навчитися говорити по-англійськи, розуміти інших людей, позбутися страху пояснюватися мовою.
Дмитро Петров – професійний перекладач і викладач, займається синхронним перекладом. Кожена наступна мова вимагає менше зусиль для вивчення.
Тижню достатньо для будь-якої мови, бо мова – це новий погляд на світ.
Від учнів необхідна мотивація.
Більшість з нас знає безліч англійських слів, але не може їх зв’язати, так як немає системи. Уроки “Поліглота” дадуть Вам ту саму ниточку, яка допоможе нанизувати ці намистинки.
Цей курс дуже компактний, він не розтягується на роки і не вимагає багато часу для домашніх занять. Від учасників вимагається повторювати кілька разів на день по 5-10 хвилин певні вправи, які Дмитро буде давати в кінці уроків.
90% мовлення припадають на 300 слів і основою мови є дієслова. Дмитро на першому уроці поліглота розписує таблицю з англійським дієсловом Love (любити).
Пропонуємо вам почати ознайомлюватись з даним курсом на нашому сайті.


Оберіть урок

3141

Також рекомендуємо: