Поліглот. Уроки німецької мови 1-16 (відео уроки)

Поліглот. Уроки німецької мови 1-16 (відео уроки)

Поліглот – німецька за 16 годин. Заняття 1. Дієслова

Це п’ята серія уроків телевізійного проекту Поліглот, яка проходить по телеканалу Культура. Вона складається з 16 занять, в ході яких буде вивчатися німецька мова. Таким чином, у вас є можливість вивчити німецьку мову всього за 16 годин. У результаті німецька мова вже не буде для вас чужою, ви зможете розмовляти нею, висловлювати свої думки, а також розуміти, що говорять інші. Автор курсу поліглот Дмитро Петров, і це його перший урок з німецької мови. У попередніх курсах Поліглот проходило навчання інших іноземних мов, на вивчення яких також відводилося 16 годин. У цьому відео уроці даються базові знання німецької мови, ті основи, які в подальшому допоможуть вам вільно розмовляти німецькою. Тут будуть вивчатися дієслова, тобто то яким чином працює німецьке дієслово.

Німецька за 16 годин – курс Поліглот. Заняття 2. Слова вітання, питання, відмінювання дієслів

На початку уроку будуть вивчатися слова вітання, тобто ті слова і фрази, які говорять при зустрічі з іншими людьми. У другій частині заняття продовжиться тема, порушена на попередньому занятті – відмінювання дієслів. Це дуже важлива тема для будь-якої мови, і без розуміння того як влаштовані дієслова, ви ніколи не зможете навчитися правильно говорити по-німецьки. Саме тому, практично в кожному занятті даного навчального курсу буде порушуватися тема дієслів. Крім того, поступово вивчаються все нові і нові слова, щоб до кінця навчання їх було достатньо для звичайного повсякденного спілкування. У цьому уроці також вивчатимуться і питальні слова зі складанням питальних речень.

Поліглот – програма з вивчення німецької мови. Частина 3 з 16

Це третій урок навчальної програми на початку якого буде повторюватися і закріплюватися тема, розглянута на попередньому занятті – це відмінювання дієслів, із складанням питальних, стверджувальних і негативних пропозицій, а також їх постановка в форму сьогодення, майбутнього і минулого часу. Для хорошого знання будь-якої мови необхідно дуже добре освоїти ці теми і довести їх до автоматизму, інакше швидко поставити дієслова в потрібну форму при спілкуванні навряд чи вдасться. Для цього при вивченні німецької мови потрібно якомога частіше використовувати всілякі форми дієслів в процесі освоєнні нових слів. У цьому відео уроці будуть також розглянуті займенники в різних формах.

Вивчення німецької мови з нуля. Заняття 4 з 16. Нові слова – розповідь про себе

Тут розповідається про те, як вивчити німецьку мову всього за 16 уроків. Це четверте заняття навчального курсу. На минулому занятті були вивчені кілька нових дієслів, у тому числі дієслово бути, який використовується для утворення минулого часу. Ця тема відноситься до базових знань, але, як і в будь-якій іншій мові, на основні структури відводиться не дуже велика частина зусиль при вивченні. Основні зусилля припадають на те, що пов’язано з образами і відчуттями, з тим, щоб перестати боятися говорити німецькою мовою і навчитися її розуміти. У продовженні навчання потрібно прагнути до того, щоб навчиться розповісти про себе, тобто влаштувати невелику презентацію себе на німецькій мові. Поступово, в процесі вивчення нових слів, ця презентація буде все більше і більше розширюватися. Це перший шлях, до того, щоб почати говорити з іноземцем на їх рідній мові.

Курс розмовної німецької мови для початківців. Заняття 5. Нові слова, числівники

Це вже п’ятий урок даного курсу. Раніше вже були вивчені деякі німецькі дієслова і не треба боятися, що їх буде занадто багато. Насправді в німецькій, як і в будь-якій іншій мовй, кількість основних дієслів, тобто найбільш часто використовуваних слів в розмовній мові, не так велике. Їх усього кілька десятків. У процесі навчання, крім уже вивчених слів, будуть додаватися деякі нові дієслова. У цьому відео уроці також будуть вивчені нові слова числівники, тобто слова, що позначають числа німецькою мовою.

Німецька мова для початківців. Частина 6 з 16. Прийменники

На минулому занятті було порушено тему про присвійні займенники, тобто займенники, що відповідають на питання – чий? (Мій, твій і т.д.). Так як в німецькій мові є поняття роду і відмінка, ці займенники змінюються залежно від того, який об’єкт використовується непрямий або прямий. Для того, щоб навчитися користуватися цими займенниками, в даному відео уроці буде вивчено кілька прийменників. Прийменники в німецькій мові безпосередньо пов’язані з займенниками і відмінками.

Вивчення німецької мови самостійно. Курс Поліглот – заняття 7 з 16

Завдяки цим основам і деякій кількості часто вживаних слів, в кінці навчання ви без особливих зусиль зможете формувати пропозиції і розмовляти німецькою мовою. Важливим моментом у вивченні будь-якої іноземної мови є необхідність якомога більше повторювати вже розглянуті правила з використанням різних слів. Це допоможе довести до автоматизму переклад слів в необхідну форму, що в свою чергу сприятиме більш вільному спілкуванню німецькою мовою. У цьому відео уроці буде вивчено ще кілька правил і деяка кількість нових німецьких слів.

Курс німецької мови Поліглот. Частина 8 з 16

У цьому відео уроці буде вивчено ще кілька дієслів, щоб поповнити ту базу слів, яка необхідна для повсякденного спілкування німецькою мовою. Всі нові слова будуть вивчатися з конкретним застосуванням в пропозиціях. При цьому слова використовуються в різних формах, щоб повторювати і закріплювати вже вивчені правила німецької мови. Зрештою процес перекладу дієслів з однієї форми в іншу повинен бути доведений до автоматизму.

Навчання німецькій мові за 16 годин. Урок 9

У цьому відео уроці будуть повторюватися вже вивчені правила і розглянуті деякі нові основи з вивченням нових слів. Повторення базових правил є важливою частиною занять, тому це призводить до більш впевненого і вільного їх використання при спілкуванні.

Розмовна німецька мова за 16 годин. Поліглот. Частина 10

У цьому відео уроці ви ознайомитеся з деякими словами, які дозволять складати пропозиції у ввічливій формі. Це зовсім не зайве при повсякденному спілкуванні. Яке нове слово буде розглянуто в різних формах? Відео урок «Розмовна німецька мова за 16 годин.

Методика навчання німецькій мові за 16 уроків – курс Поліглот. Частина 11. Прикметники

У цьому відео уроці будуть вивчатися прикметники, тобто слова, що відповідають на питання – який? і говорять про властивість об’єкта. З ними Ви зможете ще більше розширити свою промову німецькою мовою. У німецьких прикметників також є певна структура. Вони змінюються по ступені порівняння і можуть бути різного відмінка. У цьому відео уроці ви вивчите деякі часто використовувані прикметники і навчитеся ставити їх в ту чи іншу форму в залежності від того в якому реченні вони використовується.

Курс німецької мови Поліглот. Заняття 12 з 16

У ході цього відео уроку будуть вивчатися нові німецькі слова в процесі спілкування на повсякденні теми з учасниками програми. Таким чином Ваш словниковий запас буде поповнюватися самими часто використовуваними словами. І це дуже важливо при навчанні, тому навіть з невеликою кількістю вивчених слів ви вже починаєте формувати свою промову німецькою мовою, попутно вивчаючи нові слова. При початковому спілкуванні німецькою мовою потрібно постійно стежити за тим, щоб слова були в потрібній формі. Поступово це доведется до автоматизму і буде в порядку речей.

Самостійне вивчення німецької мови з нуля за 16 годин – Поліглот. Частина 13

У цьому відео уроці будуть вивчені нові слова, які позначають колір. Ви дізнаєтеся, як на німецькійпишуться і вимовляються ці слова, а також буде розібрано безліч варіантів їх використання в конкретних пропозиціях. Потім буде продовжено вивчення німецької мови в ході спілкування на різні популярні теми. Завдяки такому підходу Ваш словниковий запас буде поступово поповнюватися найпотрібнішими словами з розвитком навику вільного спілкування німецькою мовою.

Вивчення німецької мови з нуля – Курс Поліглот. Урок 14 з 16

Це вже 14 урок даного курсу, а всього в ньому 16 занять. Всі курси Поліглот використовують ефективну методику з вивчення іноземних мов. Завдяки цій методиці стало можливим освоєння практично будь-якої іноземної мови на рівні вільного спілкування за короткий термін.

Як швидко вивчити німецьку мову – Поліглот. Заняття 15 з 16

Безкоштовний відео урок «Як швидко вивчити німецьку мову – Поліглот. Заняття 15 з 16 »ви можете дивитися онлайн в будь-який час.

Німецька мова за 16 годин – Відеокурс Поліглот. Заключне заняття

Дане заняття є заключним етапом навчання курсу Поліглот. Тут вже не буде розглядатися якась структурна граматична інформація, а ось спілкування на різні теми з урахуванням всіх отриманих знань буде предостатньо. А якщо по ходу розмови по-німецьки виникнуть питання, то вони також будуть детально розібрані. Зрозуміло, для того щоб досконало говорити німецькою мовою шістнадцяти годин недостатньо, але цього цілком вистачає для вивчення основних правил і запам’ятовування базового словникового запасу, на основі якого можна складати прості речення і розуміти, що говорить вам співрозмовник при спілкуванні на різні повсякденні теми. Тобто ви цілком зможете розповісти про себе, звідки ви родом, чим займаєтеся і т.д. Вивчити відразу всі слова неможливо, та й не потрібно. Набагато правильніше і ефективніше буде поступове вивчення нових слів при спілкуванні.


12109

Також рекомендуємо:

16 занять, в ході яких буде вивчатися німецька мова. Переглядаючи ці відео, Ви отримуєте можливість вивчити німецьку мову всього за 16 годин.