Розвиток дитини у 8 місяців + відео

Розвиток дитини 8 місяців: вміння, ключові моменти

Рівень вмінь дитини у 8 місяців

 Сон дитини у 8 місяців

 У віці 8 місяців діти мають переважно 3 чітких денних сна. Спить дитина близько 40 хв. Часто в такому віці діти погано сплять вночі, але це вже більш індивідуально.

Вміння ходити дітей у 8 місяців

Ходити в цьому віці діти ще не вміють, але повзаючи, самостійно пересуваються по кімнаті на великі дистанції. У 8 місяців дитина вже досить добре орієнтується в просторі. До прикладу, якщо погукати її, будучи в іншій кімнаті, вона без проблем визначить, звідки лунає звук і прийде до вас. Деякі діти можуть навіть пробувати вставати і відпускати руки від опори.

Розвиваючі ігри для дитини 8 місяців

 В цьому віці діти можуть гратися тістом для ліплення, яке дуже схоже на пластилін, але більш м’яке та нетоксичне. Також, для дітей такого віку підходять пальчикові фарби, якими вони можуть малювати.

Більш серйозні іграшки таких маленьких дітей рідко можуть зацікавити, тому не поспішайте їх купувати. Краще обмежитися іграми, які дозволять дитині розвинути моторику рук та навчитися тримати щось в пальчиках.

Дитина у 8 місяців: що важливо знати батькам?

Безпека дітей у 8 місяців

8 місяців — це саме той період, коли дитину не можна залишати саму навіть на дуже короткий час. Малюк в такому віці тільки й робить, що намагається кудись викарабкатися. Потрібно ховати всі важкі, крихкі, ріжучі предмети, які дитина може стягнути зі столу, шафи, крісла і т.д.

Також, у зв’язку з тим, що дитина тільки починає вчитися ходити, вона буде дуже часто падати і тому потрібно слідкувати за тим, щоб вона випадково не вдарилася головою об стіну чи твердий кут меблів.

Багато батьків купують для дітей в цьому віці манежі, або спеціальні крісла-ходунки, але не варто залишати в них дитину надто довго, адже для розвитку дитині потрібно опановувати якомога більший простір.

Харчування дитини у 8 місяців

Раціон харчування дітей у 8 місяців вже досить багатий. В цьому віці дитина може ще харчуватися грудним молоком та спеціальними дитячими сумішами, але все частіше хоче їсти більш “дорослу” їжу: фрукти, каші, натуральні соки, а також сухе печиво та бублики.

Середні вага, зріст та розмір одягу дитини у 8 місяців

Вага дитини у 8 місяців досягає близько 8 кг. Середній зріст приблизно 68 см. Розмір одягу дитини у восьмимісячному віці — 74-80.

Підгузники для дитини 8 місяців

Підходящими для восьмимісячної дитини будуть підгузники 5 розміру.


181

Також рекомендуємо: