Розвиток дитини в 11 місяців

Розвиток дитини 11 місяців — відео урок

До 11 місяця життя дитина може набрати близько 11 кг ваги та 78 см зросту. Дитина в цей час дуже рухлива, але вже більш самостійна. Нарешті ви можете трохи часу приділити собі, займатися своїми справами, а дитина сама знайде, чим себе зайняти біля вас.

Дитина вміє самостійно гратися, її може дуже сильно цікавити якась конкретна іграшка, до прикладу, м’яч. В ляльках та м’яких іграшках дитина добре розрізняє, де є очі, ніс, рот та інші частини тіла та може показати пальчиком, якщо ви запитаєте її, де знаходиться те, чи інше. Діти в цьому віці вперше можуть проявити любов до музики, починають танцювати, якщо їм подобається мелодія.

Раціон харчування дитини в 11 місяців

Харчується одинадцятимісячна дитина кашками, відвареними овочами, свіжими фруктами, домашнім сиром, соками, супами, борщиками та відвареним м’ясом і рибою. Деякі діти продовжують час від часу пити материнське молоко. Словом, раціон харчування дитини в 11 місяців вже дуже і дуже багатий. Лікарі рекомендують в 11 місяців вводити в раціон дитини також і жовток, але ні в якому разі не білок, оскільки він є високоалергенним продуктом.


232

Також рекомендуємо: