Розвиток дитини в 2 місяці

Розвиток дитини на 2 місяці життя — відео

Розвиток дитини: другий місяць

В цьому віці дитинка вперше проявляє цікавість до іграшок та оточуючих предметів. Вона може дуже довго заворожено їх розглядати. Гратися, звісно ж, вона ще не вміє, оскільки погано координує свої рухи, але вже можна побачити певні прояви взаємодії із зовнішнім світом.

Фізичний розвиток дитини на 2 місяці життя

На другому місяці життя дитина може помітно додати у вазі — близько кілограма. Росте вона зараз не так швидко, зріст збільшиться всього на кілька сантиметрів за місяць, але фізичний розвиток у другому місяці відбувається дуже активно.

Емоційний розвиток 2 місячної дитини

Багатьох батьків може засмучувати, що дитина перший час після народження не проявляє ніяких яскравих емоцій і не реагує на батьків. Звісно ж, у них за час очікування малюка виникло стільки емоцій, що дуже-дуже хочеться побачити їх у дитинки теж.

Саме наприкінці другого місяця батьки нарешті побачать перші емоції дитини: ледь помітні посмішки та реакції на оточуючих. Окрім посмішок, дитинка може проявляти свій захват від присутності оточуючих підвищеною руховою активністю та радісними звуками.

Чому дитина плаче?

 У віці 2 місяців батькам буває дуже важко зрозуміти, чому плаче дитинка. Ніби виспалась, нагодована, чиста, але все одно незадоволена. В чому може бути причина? В тому, що дитині просто сумно.

Приділяйте якомога більше уваги немовлятам. Вони дуже сильно відчувають вашу любов і для повноцінного психічного, емоційного та навіть фізичного розвитку для них абсолютно необхідно відчувати зв’язок з вами.

Частіше беріть дитину на руки, розмовляйте з нею, гладьте її та забавляйте. Вона ще мало реагує на це, але в майбутньому, коли у вас буде емоційно стабільна, здорова дитина, ви зрозумієте, наскільки важливим був контакт в такому ранньому дитинстві.

Догляд за дитиною в 2 місяці

В цьому віці у дітей дуже часто виникають пітнички — почервоніння та подразнення на шкірі. Не потрібно лякатися, не кожне подразнення на шкірі є алергією, хоч і може так виглядати. Доглядати за цим дуже просто, потрібно лише змащувати подразнені місця кремами, або відваром ромашки — в залежності від того, на що ваша дитина буде краще реагувати. Іноді в таких випадках ще застосовують тальк.

Розвиток дитини 2 місяці відео


213

Також рекомендуємо: