Розвиток дитини в 6 місяців

Розвиток дитини на 6 місяці життя — відео

Фізичний розвиток дитини на 6 місяці

На шостому місяці життя дитина може набрати вже до 8 кілограм і до 70 сантиметрів зросту. В цьому віці дитина вже вміє добре сидіти, при чому, без опори. Сидячи, малюк може навіть гратися.

Харчування дитини в 6 місяців

В 6 місяців дитина повинна вже харчуватися не тільки сумішами та материнським молоком, прикорм в такому віці необхідний.

Що робити, якщо дитина не хоче їсти те, що ви їй пропонуєте? Не поспішайте із висновками, що до прикорму вона не готова. Скоріш за все, їй просто не подобається саме та страва, якою ви хочете її нагодувати. Спробуйте приготувати інші овочі та кашки, щоб вгадати її смаки.

Емоційний та розумовий розвиток дитини в 6 місяців

6 місяць розвитку дитини характеризується тим, що вона починає дуже активно цікавитись навколишнім світом. Якщо раніше маля при прогулянці просто лежало і думало про щось своє, то зараз, можливо у зв’язку з тим, що воно вже вміє сидіти, а можливо, не тільки тому, воно дуже зацікавлено розглядає все, що є навколо. Птахи, перехожі люди, метелики і машини — все викликає в дитини дуже жвавий інтерес, вона на все дивиться дуже здивованим поглядом.

В цей час, якщо погода дозволяє, ви можете проводити із дитиною дуже багато часу на вулиці. Це корисно вплине на її здоров’я та розумовий розвиток.

Щодо мовлення, вимовляти слова дитина у віці 6 місяців ще не вміє, але розмовляє вона дуже-дуже активно, змінюючи тональності та інтонації. В “лексиконі” дитини дуже багатий набір різних звуків, які от-от перетворяться на більш-менш чіткі склади, а потім вже на слова.


252

Також рекомендуємо: