Розвиток дитини в 7 місяців

Розвиток 7 місячної дитини — відео урок

7 місяць розвитку дитини характеризується тим, що дитина дуже активно досліджує навколишній світ. Вона все більше звертає увагу на оточуючих людей та навколишні предмети, усе пробує перевірити на дотик та на зуб.

Дітки в такому віці дуже смішні. Вони вже дуже активно спілкуються із вами за допомогою емоцій, їх міміка досить виразна і інтонації теж, але говорити вони ще не вміють. В цей час дитина може почати вчитися ходити і це завжди дуже радісний процес для батьків.

Фізичний розвиток 7 місячної дитини

У 7 місяців дитина важить близько 9 кг і має зріст близько 72 см. Дитина вже дуже добре сидить і якщо їй давати потриматися за пальці, вона може їх міцно схопити і встати. Ходить дитина ще не дуже впевнено, але, якщо її підтримувати, робить вже перші кроки.

Сенсорний розвиток дитини відбувається дуже активно. Малюк все підряд хапає і все хоче порухати. В цьому віці діти часто псують матусям та іншим жінкам зачіски, бо дуже люблять тягнути за волосся. Тягне дитина і все інше, що її зацікавить: сережки, ланцюжки та інші прикраси. Ручки в дитини вже досить сильні, тому інколи це буває досить навіть боляче.

В 7 місяців дитина легко може перейти із положення сидячи на живіт, щоб почати повзти, тому втримати її на місці вже дуже-дуже важко.

Харчується дитина вже не тільки материнським молоком, в її раціоні тепер кашки та відварені овочі, деякі фрукти на соки.

Розумовий розвиток дитини в 7 місяців

Швидкий ріст і розвиток дитини в інтелектуальному плані змушує її звертати увагу на все довкола. Ви вперше можете помітити, що ваше малятко стало майже некерованим, воно постійно тягнеться до нових вражень, активно досліджує світ. Це може завдавати певних клопотів, але забороняти дитині пізнавати те, що її оточує, абсолютно небажано. Для гармонійного розвитку дитини та її здоров’я вона повинна бути активною.

Тепер дитину дуже цікавлять інші діти та тварини. Вона вчиться комунікувати із ними. Простежте, щоб дитина не гладила чужих тварин на вулиці. По-перше, тварини можуть бути рознощиками лишаю та бліх, а по-друге, хоч часто голодні тваринки і бувають дружелюбними та підходять до людей дуже близько в надії, що їх погодують, ваша дитина ще досить незграбна і не знає, що якщо потягнути звіра за шерсть, або за хвіст, той може вкусити.

Розвиток дитини 7 місяців відео


225

Також рекомендуємо: