Розвиток дитини в 9 місяців: вміння, режим дня, харчування

Дитина в 9 місяців — відео

До 9 місяців дитина досягає ваги від 8 до 10 кг і зріст дитини може вирости до 75 см.

Повзає дитина в 9 місяців дуже швидко, легко долаючи перешкоди на своєму шляху. Біля опор дитина без проблем піднімається на ноги. Деякі діти можуть в такому віці почати ходити за одну ручку, хоч і не дуже впевнено.

Харчування дитини в 9 місяців

В дев’ять місяців у дитини вже дуже багатий раціон харчування. Дитина без проблем може вживати такі овочі як брокколі, гарбуз, капусту цвітну та звичайну, картоплю, буряки, моркву. Також, можна годувати дитину кашками: гречкою, вівсянкою. Домашній сир теж багато дітей сприймають добре, його можна давати разом із фруктами.

В цей час дитина їсть все менше спеціальних дитячих сумішей і все більше переходить на “дорослу” їжу. До прикладу, до овочів та кашок можна додавати зовсім трошки нежирного м’са птиці.

Харчуються діти в 9 місяців близько 4 разів на день.

Зубки у дітей 9 місяців

Часто у віці 9 місяців в дітей вже є перші зубчики. Процес прорізання зубок є дуже болючим для кожної дитини і може супроводжуватися підвищеною температурою та неспокійним сном вночі. Дитина в цей час стає дуже плаксивою і часто навіть крикливою. Постарайтесь поставитись до малюка з розумінням. Йому в цей момент дуже некомфортно і він хоче якомога більше уваги.

Режим сну

В 9 місяців у дітей найчастіше є 2-3 денних сни по півтори-дві години і один довгий нічний сон.

Постарайтеся привчити дитину до більш-менш чіткого режиму. Так буде краще і для дитини, і для вас: ви будете більш-менш точно знати, коли дитина захоче спати і коли прокинеться, а тому будете мати більше вільного часу для себе і більше можливостей розпланувати свій день.

Розмір одягу дитини в 9 місяців

На початку 9 місяця більшість дітей вже носять одяг 74 розміру.


232

Також рекомендуємо: