Розвиток дитини в утробі: від зачаття до народження

Розвиток дитини в утробі: від зачаття до народження ВІДЕО УРОК

Ми дуже раді показати вам цікаве відео «Розвиток дитини в утробі: від зачаття до народження» яке допоможе майбутнім мамам дізнатися все про те, що відбувається в утробі. Кожну вагітну жінку цікавить, що ж відбувається на кожному етапі розвитку дитини. Дивіться наше пізнавальне відео абсолютно безкоштовно і у вас буде повна картина про ріст малюка до народження. Ще, такі відеоролики допомагають жінкам до кінця усвідомити, що вони вагітні і переглянути своє ставлення до життя.

У сучасному світі кожна дівчина збирається стати мамою один, два, максимум три рази. І кожна хоче народити легко здорову дитину. Для цього треба підготуватися заздалегідь. В першу чергу забудьте про шкідливі звички. Жінка, яка курить і вживає спиртні напої під час вагітності, народить малюка з патологіями і хворобами. Навіть, якщо відразу нічого не буде помітно, така дитина з'явиться на світ з природженою залежністю від тютюну і алкоголю. Вона буде неспокійною, а в подальшому буде відставати в розвитку і часто хворіти.

У другу чергу збалансуйте своє харчування. З раціону треба виключити всі шкідливі продукти і наповнити його свіжими овочами, фруктами, кисломолочними продуктами. Все смажене замініть на відварне або парове. Сподіваємося, що відеоролик буде корисним для вас. Впевнені, ви зробите правильні висновки. Здоров'я вам і вашому малюкові.


70

Також рекомендуємо: