Розвиток дитини від 0 до 1 року

Розвиток дитини по місяцях до року відео

Розвиток дитини після народження відбувається майже настільки ж швидко, як і розвиток дитини у лоні матері. Це ж часом вона вже буде більш-менш рівномірно розвиватися, набирати менше ваги та зросту, вона багато чого навчиться і сильні зміни відбуватимуться час від часу, раз в кілька місяців, а потім і років. 

Розвиток грудної дитини взагалі можна вимірювати не по місяцях, а по тижнях, настільки багато якісних змін із нею відбувається. Сьогодні вона ще майже непорушно лежала, а завтра вже дивиться вам в очі та ледь посміхається. Ще вчора маля хаотично махало ручками і не могло ні за що вхопитися, а сьогодні вже відпирається ніжками від вашої руки.

Розвиток дитини з народження до року

Дуже важко описати розвиток дітей від 0 до 1 року кількома абзацами, оскільки за цей короткий час дитина переживає стільки змін, скільки не буде переживати потім протягом всього свого життя. Вона проходить період перетворення із істоти, яка тільки-тільки навчилася дихати, навіть не вміє свідомо рухати ні ручками, ні ніжками і ще майже не розуміє, що із нею відбувається — у повноцінну маленьку людину, яка їсть майже всю “дорослу” їжу, ходить, грається, так-сяк розмовляє і розпізнає та переживає майже весь спектр людських емоцій.

Якщо говорити про розвиток дитини від 0 до 12 місяців узагальнено, то можна просто сказати, що у розвитку маляти закладається фундамент всього того, що відбуватиметься наступні 10-15 років. Набагато доцільніше розглядати, що відбувається із дитиною на кожному місяці життя від народження до року:

Розвиток дитини в 1 місяць

Розвиток дитини в 2 місяці

Розвиток дитини в 3 місяці

Розвиток дитини на 4 місяці

Розвиток дитини у 5 місяців

Розвиток дитини у 6 місяців

Розвиток дитини у 7 місяців

Розвиток дитини в 8 місяців

Розвиток дитини у 9 місяців

Розвиток дитини в 10 місяців та

Розвиток дитини у 11 місяців і нарешті

Розвиток дитини в 1 рік

Щоб якомога більш детально розглянути розвиток дитини на кожному місяці, пропонуємо переглянути відео, що є у виставлених вище посиланнях. Для тих, хто хоче поглянути на картину більш поверхнево і збірно, пропонуємо глянути переглянути, як проходить розвиток дитини в перший рік.

Розвиток дитини по місяцях до року відео


496

Також рекомендуємо: