Танцювальні рухи Майкла Джексона

Танцювальні рухи Майкла Джексона відео уроки онлайн без реєстрації

На нашому сайті Ви можете подивитися майстер-клас «Танцювальні рухи Майкла Джексона» переглянувши який ви освоїте нові рухи для сучасних клубних танців.

Танці Майкла Джексона - це класика жанру, а як відомо, класика безсмертна. Його місячна хода, кроки проти законів фізики і складні танцювальні рухи ще не одне століття будуть здійснюватися хлопцями та дівчатами в нічних клубах і на вечірках. Пропонуємо вашій увазі черговий майстер-клас, який навчить вас деяким цікавим зв'язкам рухів.

Включайте відео, вставайте перед дзеркалом і починайте працювати. Хто знає, може вже сьогодні ввечері на дискотеці ви поб'єте своїх друзів новою майстерністю?

Клубні танці не мають чітких правил і вимог. Всі рухи можуть бути розкутими і вільними, але чим складніша техніка виконання, тим більше захоплених поглядів кинеться в вашу сторону. Сучасна молодь по всьому світу щодня приносить в нічні клуби щось новеньке, а це значить, що і вам не можна залишатися на місці. Класний одяг, зачіска, телефон і годинник - це ще далеко не все, що потрібно для відвідувань різних вечірок.

Якщо в вас є задатки лідера, ви у всьому хочете бути першим і найкращим, то удосконалюйтеся разом з нами.

Більш детальну інформацію ви дізнаєтеся з відео « Танцювальні рухи Майкла Джексона » абсолютно безкоштовно, в будь-який зручний для вас час.

Успіхів! Вчіться разом з нами!


277

Також рекомендуємо:

Клубні танці відео для дівчат – відмінний приклад того, як потрібно танцювати на вечірках.