Уроки англійської мови за перший клас відео

1 клас англійська мова уроки

Для всіх сучасних школярів англійська мова є обов’язковою. Це раніше учні в школі могли вивчати яку-небудь одну з іноземних мов: англійську, французьку, німецьку, іспанську, чи яку-небудь іншу — на вибір, чи в залежності від того, вчителі якої з мов були в школі. Сьогодні учні загальноосвітніх шкіл теж вивчають додаткові іноземні мови, але англійська є обов’язковою для всіх. А як же інакше? Без англійської мови зараз ніяк. Це найбільш популярна та універсальна мова, яку знає найбільший відсоток населення планети.

Добре, що дітей хочуть навчити потрібної англійської мови, але дуже-дуже часто дитина не в змозі зрозуміти все, що пояснює вчитель, сама. Особливо, якщо ця дитина — першокласник. Тоді допомогти дитині зробити домашнє завдання і засвоїти матеріал повинні батьки. Але як же можуть допомогти дитині у вивченні англійської мови батьки, які цієї мови не знають? Вони вивчали в школі французьку, чи німецьку мову, при тому зовсім не факт, що хоча б цю мову вони знають добре.

Для вирішення подібних проблем існує бзліч курсів англійської, а також, працюють репетитори. Але чи не занадто рано вже в першому класі наймати дитині дорогого репетитора (а дешевих нема)? Може, пустити все на самотік і нехай дитина отримує “двійки” та “трійки”? Жаль дитину, яка розчарується в собі і може взагалі перестати вчитися.

На щастя, сьогодні майже в кожного є інтернет. Англійську дуже легко можна вивчити самостійно за допомогою онлайн відео уроків англійської мови. На нашому сайті ви можете знайти дуже багато онлайн курсів англійської, але сьогодні можна почати із найпростішого — англійської для першого класу.

Легкого вам навчання і нехай ваша дитина буде розумною та знає англійську на відмінно!


454

Також рекомендуємо: