Вечірній макіяж для карих очей

Вечірній макіяж для карих очей. Відео уроки по макіяжу

З чого почати макіяж для карих очей?

Починати перетворення слід з нанесення ... ні, не тіней і не туші, а основи для макіяжу - на обличчя. Адже ніякі акценти на «деталях» не справлять належного ефекту, якщо фон для них залишає бажати кращого. Тому перша ваша задача - рівна шкіра і відмінний колір обличчя, щоб ніякі вади не відволікали оточуючих від милування чарівною глибиною карих очей. Основа, тональник, пудра - все це використовуємо в дуже помірних кількостях, щоб обличча не здавалося маскою. Наносите коригуючі засоби кінчиками пальців, рухами. Переконайтеся, що засіб ліг на шкіру рівномірно, без плям і різких переходів.

Візажисти стверджують: щоб створити гарний make-up очей, шкіру повік потрібно підготувати до нанесення косметики. Інакше макіяж може тільки підкреслити небажані складочки, припухлості, зморшки біля очей. Якщо ви помітили, що ваші очі почервоніли, під ними помітні «мішки» або «кола», покличте на допомогу професіонала. Крема і маски, знімають набряки, компреси, очні краплі для зняття почервоніння. Синяву під очима і пігментні плями успішно приховають коректори. Візажисти зазвичай, виконуючи макіяж очей, покривають повіки основою - так тіні будуть лягати рівніше.

Тіні для карих очей

Вибір колірної гами тіней залежить від відтінку ваших карих очей. Для світло-карих очей рекомендуються коричневий, смарагдовий і золотистий кольори. Протипоказані тіні занадто яскравих тонів, вони відразу ж відвернуть увагу на себе, але ж наша мета - підкреслити не макіяж, а природну красу. При нанесенні тіней керуйтеся правилом: відтінок потаємний - на рухомих повіках, відтінок світліше - на нижню. Якщо використовуєте кілька кольорів, обов'язково добре розтушуйте колірні переходи.


327

Також рекомендуємо:

Макіяж на хелловін вампір. Відео інструкції по створенню образа макіяжу.
Макіяж вечірній для зелених очей відео. Вважається, що зелені очі належать чаклункам. Так це чи ні, перевіряти, думається, не варто.