Велика депресія

Велика депресія історичний документальний фільм

Жовтень 1929 року відзначився грандіозним обвалом фондової біржі Нью-Йорка. На Уолл-стріт запанікували. Але звичайним людям розміри катастрофи, що наближається до США, були ще не зрозумілі.

«Жадібність покарана!» - зловтішався суспільство, дізнаючись з газет про хвилю самогубств серед еліти фінансистів країни. Пізніше цей день під назвою «чорний четвер» займе розділ в підручниках історії, а крах економічної системи назвуть «Великою депресією». Розпочнеться пошук причин важкої фінансової кризи початку ХХ століття і спроби виходу з нього, експерти розкладуть його на складові, проте все буде марно.

Хвиля банкрутств прокотиться по США, мільйони безробітних виявляться викинутими на вулиці, банківська система обвалиться завдяки напливу вкладників, які прагнуть негайно забрати заощадження, криза розорить фермерів, промисловість зупиниться, а долар зрівняється у вартості з папером, на якому видрукуваний.


354

Також рекомендуємо:

Євген Попов зустрічається з уцілілими, родичами жертв, очевидцями і вченими в спробах знайти відповіді на очевидні питання, які залишені владою США без відповіді.