Відео уроки китайської мови для початківців поліглот

Відео уроки китайської за 16 годин від поліглота

Без знання англійської мови зараз нікуди. Якщо хочеш чогось досягнути в житті, мати доступ до будь-якої інформації, співпрацювати із найкращими фахівцями та компаніями, порозумітися із людьми зі всього світу - знати англійську мову просто необхідно.

Не кожен знає, хоча багато хто здогадується, що вже через кілька років найбільш розвиненою державою в світі стане Китай. Тоді виникне гостра необхідність знати китайську мову кожному. Розпочати вивчати китайську мову ви можете прямо зараз - і перед вами відкриється дуже багато перспектив, які будуть недосяжними для інших.

Прийнято вважати, що китайська мова э дуже складною. Це так і не так одночасно. З одного боку, граматика китайської мови дуже проста. А з іншого боку, незнайомі нам ієрогліфи можуть здаватися дуже важкими для вивчення. Хочу вас попередити, що в китайській мові э куди більш складні речі, ніж ієрогліфи - правильна вимова.

Справа в тому, що китайська мова э тональною. Тобто, розмовляючи китайською мовою, надзвичайно важливо дотримуватися правильної вимови. В це важко повірити, але якщо ви будете розмовляти з китайцем і навіть скажете все граматично правильно, але тонально неправильно вимовите звуки, він вас просто не зрозуміє. Більше того, в китайській мові існують слова, які звучать для нас, не китайців, абсолютно одинаково, хіба із зовсім незначними відмінностями, але в мові мандарин це зовсім різні слова.

Повертаючись до ієрогліфів, варто зауважити, що не кожен молодий китаєць знає, як правильно писати за допомогою ієрогліфів. Для письма сучасні китайці все частіше використовують латинські літери, якими записують китайські слова. З іншого боку, навіть якщо ви навчитеся писати китайською на відмінно, порозумітися із носіями китайської мови вам буде все одно дуже складно, майже неможливо.

Для того, щоб вивчати китайську мову якомога більш ефективно, поліглот розробив порядок вивчення китайської мови, який буде найбільш природнім і зробить засвоєння мови дуже простим. Для початку, потрібно почати розуміти основні принципи мови та навчитися хоча б трохи розмовляти. Коли ви зможете сказати хоча б кілька фраз на китайській, ця мова стане для вас вже більш зрозумілою і ви зможете перейти до граматики, а тоді вже й до письма.

Дивіться уроки китайської мови для початківців онлайн та ставайте одним із тих, хто першим оволодіє цією перспективною мовою.

Китайська мова з нуля за 16 годин. Поліглот


320

Також рекомендуємо: