Як дотримуватись правильного харчування?

Як дотримуватись правильного харчування? Відео урок

Неправильне харчування це одна з основних причин виникнення проблем з організмом. Сучасний темп життя і якість їжі не дозволяють людині отримати всі життєво необхідні вітаміни та мінерали для повноцінного функціонування організму.

Для правильного харчування краще за все створити індивідуальне меню на цілий тиждень, таким чином, індивідуальне меню правильного харчування допоможе вживати їжу в певний час. При складанні меню правильного харчування потрібно опиратись на звичний режим дня. Наприклад, якщо людина встає о сьомій ранку, а лягає спати о десятій, то потрібно дотримуватись такого графіку:

  • 1. Сніданок: 8-00
  • 2. Другий сніданок: 11-00
  • 3. Обід: 14-00
  • 4. Полуденок: 17-00
  • 5. Вечеря: 20-00

В правильному харчуванні головне грамотно розподілити часи приймання їжі відносно до свого режиму. Але не варто забувати про те, що снідати потрібно через годину після пробудження, між прийманням їжі повинно проходити 2-3 години, а вечеряти варто не пізніше ніж за дві години до сну.
Якщо ж ціль правильного харчування - схуднення, то потрібно вести підрахунок калорій вжитого. Для цього потрібно записувати усе, що з'їли, нічого не пропускаючи, навіть якщо це ковток чаю чи льодяник - це розвине звичку уважно ставитись до свого харчування.


215

Також рекомендуємо: