Як малювати гори (онлайн відеоурок)

Як малювати гори (онлайн відеоурок)

Як малювати гори – навчальне відео, завдяки якому, швидко і легко, ви навчитеся зображувати на папері дивовижний пейзаж. Вашим викладачем виступить уже відомий Боб Росс, який і продемонструє унікальну методику малювання. Ви здивуєтеся на скільки просто ви зможете намалювати реалістичну картину, навіть якщо ніколи раніше не пробували це робити. Бажаємо вам удачі!

Уявіть собі два величезних автомобіля, що рухаються на зустріч один до одного зі швидкістю скаженого кролика. У кульмінаційний момент їх пристрасного поцілунку, вони стискаються так, що між них виростає гора металу. Точно так само під землею є плити, які подорожують собі, поки не зустрінуть компаньйона – так з’являються гори.

Що можна зустріти на високих горах:

Лавини. Особливо часто з’являється, якщо вести себе дуже шумно. Гори таять в собі купу небезпек не порівнянних ні з яким 5D кінотеатром.
Йєті. Особливим везінням вважається зустріти волохатого печерної людини. Ви будете розповідати про це кожен день, і ніхто все одно вам не повірить, бо навіть якщо ви сфоткати його, то вийде, як завжди, розмита фотографія.
Золоті копалини. Гірська місцевість досліджена трохи більше, ніж рівень тестостерону у Джастіна Бібера, і багато речей тут ще не розкрили свої карти. Наприклад, в забутій печері з ведмедем-людожером зграйкою сплячих летючих гризунів може пощастити відкопати самородки або золоту жилу.


1327

Також рекомендуємо:

Як малювати ікону – це приголомшливе відео навчання, з якого ви дізнаєтесь про головні техніки і основи малювання ікон.