Як малювати ікону (онлайн урок)

Як малювати ікону (онлайн урок)

Як малювати ікону – це приголомшливе відео навчання, з якого ви дізнаєтесь про головні техніки і основи малювання ікон. Вашим викладачем виступить справжній майстер своєї справи – Андрій Репетовскій. Він наочно продемонструє всі етапи створення “божественної” картини і підкаже, як краще треба зробити. Рекомендується для перегляду всім початківцям художникам!

Для тих, хто тільки почав займатися іконописом, хотілося б сказати кілька слів. Є багато думок про те, якою має бути ікона, є багато “фахівців”, які точно знають як потрібно правильно писати ікону. І хоча ікона – це, звичайно, насамперед об’єкт духовний і духовна складова в іконі найбільш важлива, але для того. щоб втілити цю духовну складову на дошці, потрібно цілком матеріальне професійне вміння.

Тому на цій сторінці ми не будемо зупинятися на теорії іконопису, а розглянемо практичні аспекти написання ікони. А так як відомо, що один раз побачити краще, ніж сто разів прочитати в інтернеті. на сайті розміщені кілька відеоуроків. Ви зможете побачити, як створювалися реально існуючі ікони чи храмові розписи.

Як написати образ Спасителя


1164

Також рекомендуємо:

Як малювати гори – навчальне відео, завдяки якому, швидко і легко, ви навчитеся зображувати на папері дивовижний пейзаж.
Навчальне відео “Як малювати олійними фарбами” – це чудова можливість дізнатися, як почати користуватися вищесказаним типом фарб.