Як намалювати клоуна?

Як намалювати клоуна? Відео уроки онлайн

Розпочинаємо малюнок клоуна з його обличчя - малюємо овал, незабаром це буде повноцінне обличчя. Далі малюємо його розкішне кучеряве волосся, що має форму трикутника (розширюється по боках) та додаємо йому елегантного капелюшка.

Усі зайві лінії (що теоретично знаходяться під волоссям) витираємо.
Приступаємо до малювання обличчя клоуна, у клоунів в мультиках зазвичай маленькі очі з брівками, червоні щоки та притаманний клоунський рот. Приступимо до малювання його тулуба. Для початку намалюємо його вишуканий костюм з комірами та метеликом.

Далі малюємо його тіло, домальовуємо контури піджака та руки (руки малюємо без долонь). Тепер у нашого клоуна є обличчя та тіло, приступимо до штанців (вони бувають різними, тому малюємо на свій смак- широкі шаровари або класичні) контури штанців повинні бути чіткими, аби в майбутньому було зручно розфарбовувати. Після цього домальовуємо клоуну взуття та руки, не забуваємо що клоуни зазвичай носять рукавички.

Однак що ж це за клоун, який не вміє жонглювати м'ячами. Домальовуємо кульки для жонглювання, у вигляді маленьких кульок над головою та в руках клоуна. В результаті отримуємо веселого клоуна, якого надалі можна розфарбувати у яскраві кольори (аквареллю, гуашевими фарбами або фломастерами).


486

Також рекомендуємо:

Вчимося малювати квіти – відмінне онлайн навчання, в ході якого ви побачите, як професійний художник буде писати красиві квіти прямо у вас на очах.