Як намалювати собаку олівцем?

Як намалювати собаку олівцем? Збірка відео уроків

Для того щоб намалювати собаку олівцем, в першу чергу потрібно приділити достатньо уваги замалюванню ескізу. Він повинен бути якісний та чіткий і тільки після цього потрібно приступати до малювання деталей.
З чого почати роботу?

1.Намалювати квадрат та розділити його на чотири рівні частини. Після того малюється окружність, яка буде основою голови. Під нею малюємо ще одну (мордочка нашого песика) Також схематично зображуємо вуха у формі двох трикутників. Важливо! Всі лінії потрібно робити ледь помітними, не начавлюючи на олівець.

2.Після того як голова намальована потрібно зобразити очі (два кола або овали), ніс і тулуб собачки. Якщо на малюнку собака зображена повністю, то домальовуємо овальний тулуб, лапи та хвіст (тут все залежить від фантазії).

3.Переходимо до самого важливого етапу - малюємо шерсть. Для цього олівцем наносимо штрихи по контуру голови. Шерсть потрібно малювати окремими лініями, які відрізняються за розміром, за направленням і інтенсивності тону. Те саме робимо з усією мордочкою та вухами.

4.А тепер включаємо фантазію та замальовуємо очі (по такій структурі:повіка, білок, райдужна оболонка, зіниця та блік) та ніс.
Собака готова!


874

Також рекомендуємо: